Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyugatinál merre van pontosan...

Nyugatinál merre van pontosan ázsia center?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne és sürgős megtudnom, mert vidéki vagyok és neten többen írják hogy a nyugatinál van egy ázsia center ahol 3000Ftért vannak csoadszép platform cipők és vidéki vagyok de a pasim pont ott van a nyugatinál és tudna hozni nekem. Valaki légyszi irja meg hogy pontosan merre van! Örök hála!
2012. ápr. 1. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát az Ázsia Center a Nyugatitól elég messze van:

[link]

2012. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
westendbe nincs kinai ahol platform cipők vannak olcson? mert az közelebb van neki:(
2012. ápr. 1. 08:51
 3/8 anonim ***** válasza:
A Westendbe én ritkán járok,de úgy tudom, ott csak márkaboltok vannak.
2012. ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 -pandy- válasza:
Az a pólus lesz.
2012. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és a nyugati aluljáró? többen is írták hogy ott is van. bocsi hogy ilyen béna vagyok, de kb 2 szer voltam pesten :D
2012. ápr. 1. 08:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Ázsia Center is egy pláza, annak megfelelő bérleti díjakkal.. aligha hiszem, h annyira olcsó lenne...legalábbis ahhoz képest hogy piaci cuccok nem hinném. Hozzáteszem nem tudom, mert nem volt ott még soha vagyis amikor megnyitott akkor sok éve de csalódtam és ennyi.

Akkor menjetek ki a Józsefvárosira inkább...

2012. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a nyugati aluljáróban van elég sok ilyen olcsó,kínai üzlet, hasonló az ázsia centerhez, csak vigyázzon a pasid ne zsebeljék ki:)
2012. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)))
2012. ápr. 1. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!