Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kaphatok nagyobb méretű...

Hol kaphatok nagyobb méretű farmernadrágot? (48-ast)

Figyelt kérdés

Kérlek turit és kínait ne írjátok.Nincs bajom velük, de nadrágot nem szívesen veszek turiban, ott csak felsőket szoktam venni és kabátokat, kínaiban pedig néztem, de nem szépek vannak, hanem ilyen hagyományosak nagyméretben.

Levisben vannak?vagy melyik az az üzlet ahol megnézhetném?

(bershka, newyorker,tally itt nincsenek, a legnagyobbak sem jönnek rá a fenekemre:S)


2012. ápr. 1. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
C&A,H&M,Takko
2012. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

C&A-ban van nagydarab embereknek való részleg, én is szoktam ott jókat találni magamnak, nem csak elcsépeltet, amire gondolsz.

Amúgy, ha sok kínait végig jársz, ott is előfordul normálisan kinéző darab (találtam nem egyet), persze csak ha van türelmed sok boltot bejárni.

22/L (Amúgy milyen nemű vagy? A többi válaszadó hátha könnyebben tud akkor segíteni)

2012. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, szétnézek majd:)

Lány vagyok:) Bocsánat, el is feledkeztem róla, hogy könyebb segíteni, ha kiírom :)

2012. ápr. 1. 12:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, és 20 éves vagyok, szóval ezért is vagyok "kritikusabb". A felsőtestemmel nincs baj, na de a combon és a fenekem...tipikus körtealkat vagyok! De azért nem szeretnék zsákruhákba öltözni :D
2012. ápr. 1. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is szoktak kifejezetten nagy méretek lenni.

2012. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!