Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Még ősszel vettem egy puma...

Még ősszel vettem egy puma sportcipőt a playersroomban de télen nem hordtam, mostanság vettem fel megint. Ma láttam, hogy belül oldalt teljesen szétszakadt. Ez jogos reklamáció?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 12:15
 1/6 anonim válasza:
Kb hány napja hordod? De végül is egy puma cipőnél? Jogos! Van rá garancia? Ha igen cseréltesd ki!
2012. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát összesen olyan három hónapot hordtam, és igen még garanciális. mindenképpen megpróbálom, csak elég sok rosszat olvastam a playersroomrol ilyen téren az interneten, azért tettem fel itt a kérdést.
2012. ápr. 1. 12:44
 3/6 anonim válasza:
Aha. Nem tudom, én csak Nike és Adidas üzletekben reklamáltam, de egy drágább cipőért meg kell próbálkozni! :)
2012. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ruházatra 6 hó a jótállás.
2012. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

és ha el akarnak küldeni, akkor írj a panaszkönyvbe és ha tényleg jogosnak érzed a dolgot, akkor kérj kermi vizsgálatot.


További infóért írj a fogyasztóvédelemnek, ott elmondják mi a dörgés.

2012. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. ápr. 1. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!