Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen ruhában (+ egy...

Egy ilyen ruhában (+ egy fekete boleró) el lehet menni egy lagzira? Mert azt hallottam, hogy fehérben nem szabad.

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 1. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

A ruha nagyon szép, de fehéret nem illik fel. Ilyenkor csak a menyasszony szokott fehérben lenni, s szerintem ezt illik tiszteletben tartani.

Maga a ruha tényleg szép, más szolid színben esküvőre is jó választás lehet, de a fehéret kerüld ilyenkor.

2012. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* nem illik felvenni.
2012. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Inkább ne! Ez felér egy menyasszonyi ruhával.

Egyik barátnőm is hasonlóban ment férjhez, csak a derekán az öv volt keskenyebb meg masnis, meg valamivel hosszabb volt.

2012. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szigoruan tilos. Szo szerint tilos. Ebben nagyon sok a feher, ha kevesebb lenne (mondjuk ovig feher, lent szines), akkor meg OK.

Feketeben sem lehet.

Es pirosban sem (ejfel utan a menyasszonyok is altalaban pirosban vannak).

Ha nyari eskuvorol van szo, akkor a sotet szinek sem nyerok. (Sotetzold, sotetkek, sotetszurke).

Es ne legyen tul rovid sem, se tul kihivo.


Ah, ez nagyon kemeny dio. Mi is majusban megyunk eskuvore, evek ota nem voltam, mar elfelejtettem, hogy ez mekkora macera. Szep es kulonleges ruhat szeretnek, csinos szeretnek lenni, mert egyebkent is nagy ruhas vagyok, imadom a szep egesz ruhakat. SZeretek csinos is lenni.

A dolgot neheziti, hogy a majusi ejszaka kiszamithatatlan, tele van minden pant nelkuli koktelruhakkal, van beloluk sok szep darab, vagy epp vekony pantossal. Napkozben ez jo, de a hideg teremben, illetve ejszaka szabadlevegon tuti egy honapos takonykor kovetne. A boleroval meg az a gondom, hogy en szep, szines ruhat kerestem es ha mar megvan a ruha, akkor nem egyszeru olyan bolerot talalni hozza, ami igazan illik hozza szinben es anyagban is. Merthogy az sem jo, ha egyik vagy masik elut.

Hm, remelem nem vetted el a kedved, de en is most voltam/vagyok ruhavadaszaton es nekem ezek a tapasztalataim.

2012. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fekete ruharol beszelek, a kepfeltoltes nem tudom hogy jott be
2016. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is osztottam meg kepfeltoltest. Ez igy erdekes.
2016. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valaki be tudna linkelni?
2016. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!