Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lenne a maximum amit...

Mi lenne a maximum amit bevállalnátok ünneplőben, cipő nélkül?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmmel versenyzünk, hogy ki mert végigmenni forgalmasabb helyen, úgy hogy ünneplő van rajta (fekete szoknya, fehér blúz, nájlonharisnya), de cipő nincs. Ti mit vállalnátok be, mit javasoltok, esetleg csináltatok már ilyet? Milyen volt? 14/L

2012. ápr. 2. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem ciki-kategória. Én végigszántanám így Budapestet, ha valaki fizetne érte. De... minek?

Egyébként, ha izgalomra vágytok, válasszatok valami forgalmas teret. Ha vidék, akkor centrum, esetleg bemehettek egy-két boltba is. De ne számítsatok túl nagy ámuldozásra. :)


20/L

2012. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tök jó ötlet. :D Egyszer muszáj lesz kipróbálnom! Mondjuk nyáron, csak valami lazább ruhában. :D
2012. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én már mentem ki az utcára egy melltartóban, és harisnyanadrágban!

A strandon többet látnak belőled, nem?

2012. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez mindenkinek ennyire alap? esetleg megcsináltátok már?

Egyébként nem az a lényeg, hogy mit látnak belőlünk, mert most meglátják a lábunkat az persze nem nagy szám, viszont szerintem mégse hétköznapi, hogy valaki harisnyában sétálgat nyilvános helyeken!

2012. ápr. 4. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:

1× :) De nem voltam józan...

:) Van ilyen :)

2012. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hol csináltad meg? mesélj, hogy volt?
2012. ápr. 5. 00:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy miskolci szórakozóhelyről hazafelé.

Az egyik srác nekivetkőzött, levette a pólóját. Szó szót követett, a barátnőm levette a blúzát. Aztán én is. Végül a szoknya jött.:)

Rajtam fekete harisnyanadrág volt, mondjuk a fehér bugyi áttetszett rajta. :)

2012. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!