Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Keresztelőre mit vegyek fel?

Keresztelőre mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek, saját lányom keresztelőjére nem tudok mit felvenni.

Hónap végén lesz. Két variáció van: a) egy pánt nélküli, barack színű, térdig érő ruha, boleroval. Nem lesz túl hideg?

vagy pedig b) szürke testhez álló élére vasalt egyenes szárú nadrág valami szép elegáns tunikával, vagy felsővel, ezt még vennem kell, azt se tudom milyet vegyek.

Segíts.

Köszönöm.


2012. ápr. 3. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a ruha sem lesz hideg, hátha enyhül az idő. De én szerintem ha elegáns és mordern anyuka akrsz lenni, akkor valami púder színű (viládos rózsaszín, világos barack, bézs)nadrágkosztümöt ( a kosztüm kabát legyen derékig érő) vegyél fel egy hangsúlyosabb színű majót, és egy ugyancsak púderszínű magassarkű cipőt vagy akár lehet a majódhoz illő színű cipőt is. A púderszín most nagyon divatos.
2012. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló vagyok, ez az összeállítás igazán akkor áll jól ha karcsú vagy. Ha viszont egy picit husis vagy akkor a kabát legyen fenékig érő és akkor a melledre kerül a hangsúly mivel ott a majó sötétebb színű.
2012. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!