Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most akkor ti mivel húzzátok...

Most akkor ti mivel húzzátok a balerina cipőt?

Figyelt kérdés

Valakitől azt hallom, hogy ízléstelen mezítláb belebújni balerina cipőbe, valaki azt mondja, hogy nem. Hoyg pl. nyáron harisnyazokni/harisnya nélkül húzza föl. Ti hogy szoktátok a balerina cipőt hordani?


Ma úgy gondoltam délutánra ebben a szép időben átváltok egy farmerszoknyára, hozzá húzok testszínű, vagy üvegszálas harisnyát, és hozzá balerina cipőt húzok fel. Vélemények?



2012. ápr. 4. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én harisnyával hordom a balerina cipőt.
2012. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
szerintem kell bele harisnyazokni mindenképpen, mert különben koszosabb lesz a cipő, jobban beleizzad a lábad is.
2012. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Harisnyával hordom.
2012. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 harisnyababee ***** válasza:
76%
Én is harisnyával, harisnyazoknival szoktam. Nem szeretek mezítlábra cipőt húzni..
2012. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 iostream ***** válasza:
Itt teszem fel a kérdést: a neccharisnya mennyiben számít zokninak? Ilyen kislukú volt, de akkor sem tudom elképzelni, hogy nem érződik mezítlábnak tőle a cipő.
2012. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is harisnyával, ha a nélkül veszem fel, akkor mindig feltöri a cipő a lábam.
2012. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hidegebb időben (reggel amikor elmegyek itthonról, akkor még hideg van) harisnyával, de májustól szeptemberig már mezítláb, máshogy ki sem bírnám. Harisnyazoknit soha nem hordok, mert undorítónak tartom, és nincs is rá szükségem, mert nem nagyon hordok nadrágot.


20/L

2012. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nylonzokni a nadrághoz, harisnya a szoknyához
2012. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nylon zokni az üvegszálas fajtából, anélkül nem venném fel. Ha meg annyira meleg van, hogy a lábam nem bírja a balerinát, akkor meg jön a papucs vagy szandál.
2012. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál összeállítást az tökéletes :)

Egyébként mindenképp kell balerina cipőhöz harisnya mert anélkül tényleg koszosabb is lesz a cipő meg jobban beleizzad a lábad :)

2012. ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!