Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baptiste Giabiconi kb. mennyit...

Baptiste Giabiconi kb. mennyit kereshet egy évben?

Figyelt kérdés
mennyit kereshet egy ennyire híres és befutott férfimodell, a reklámokért, kifutomunkákért mennyit kaphat összesen egy évben?

2012. ápr. 4. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Amennyit karl lagerfeld ad neki,mivel az élettársa..még nem esett le?

Szinte kizárólag Lagerfeld érdekeltségi és baráti körébe tartozó cégek, divatházak modellje.

És hogy mennyiért van Lagerfeld bácsival?

Azt nyilatkozta 25 Rolexe van. A szülinapjára egy egy millió dolcsis autót kapott Karl bácsitól.

Sugar Daddy...

2012. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az úgy komoly azért, hát gondolom énis h belenéztek már egymás bugyijába de kitudja :D
2012. máj. 4. 16:38
 3/19 A kérdező kommentje:
csak azért is gondoltam, hogy nem kereshet túl sokat, mert én egy olyan képet nem láttam Giabiconi-ról ahol egy ferrarit vagy akár egy jobb kocsit vezetni+ nem jár se gucci,armani,d&g,prada stb cuccokban sem nagyon ahogy én néztem
2012. máj. 4. 16:39
 4/19 anonim ***** válasza:
ughhh az a csavo..(L) eleg jo, de ne sirassatok meg hogy o is meleg :D
2012. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
de fiúk,lányok! Még mindig nem tudjuk hogy mennyit keres évente :D Valaki nemtalál valami infót róla? :/
2012. máj. 7. 13:31
 6/19 anonim ***** válasza:
2012. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Since he is considered one of the top--if not "the" top--male fashion models in demand today, chances are he makes well over $1 million dollars a year.


ezt találtam :) szóval sokat XD

2012. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen,ezt énis láttam róla,köszi amugy,de ez szerinted biztos infó,mer ezt egy külföldi válaszolta és végülis az akárki lehet tudtammal,vagy nem?
2012. máj. 14. 23:38
 9/19 anonim ***** válasza:

Uhh kedves Kérdező, te nagyon naiv vagy.

Csak Chanel ruhákban jár. Keress rá a nevére a google-ban de úgyhogy előtte állítsd át angol vagy francia keresésre és menj rá a képekre utána.

Vannak képek, ahogy egy sötétszürke Lamborgini Diablo-t vezet, amit Lagerfeldtől kapott szülinapra. A kocsi kb 1 millió dollár..

belinkelek neked egy cikket, hogy ő a leggazdagabb fiatal modell a világon jelenleg.

A legmenőbb modell fiúk általában valamelyik divattervező favoritjai és dollármilliókkal vannak megfizetve.

[link]

2012. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A divat világában, jobb vagy rosszabb fiú modellnek, stylistnak, bárminek lenni, mivel az ott dolgozók 90% meleg.

Így könnyen megtetszik egy ifjú, kezdő modell és ha dolgozni akar és nem akarja magát örökre elkaszálni akkor még a bevetetlen ágyakba is bele kel feküdnie..

Ha szerencséje van, akkor csak egy nagy fejessel kell aludnia a pénzért, prezstízsért.

2012. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!