Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Virágos tornacipő. De mivel?...

Virágos tornacipő. De mivel? Tippeket várok!

Figyelt kérdés

Hali. Az a helyzet, hogy pár hete vettem egy virágos tornacipőt. Ilyesmit: [link]

De még nem igazán volt rajtam, ugyanis nem nagyon tudom, milyen ruhákat vegyek fel hozzá, hogy az összhatás jól nézzen ki. Van pár ötletetek? Akár a ruha színvilágával, akár a formájával kapcsolatban. Ha esetleg van egy-két, amin hasonló cipőben van valaki, összeillő ruhákkal, azt is nagyon megköszönném. Légyszi segítsetek! Nagyon tetszik, de semmivel sem tudom igazán felhúzni:/



2012. ápr. 5. 10:37
 1/10 A kérdező kommentje:

*ha esetleg van egy-két KÉP

bocs, egy szó kimaradt

2012. ápr. 5. 10:44
 2/10 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ezenkívül ne nagyon vegyél fel mintás dolgot, mert nagyon csicsás lenne az összhatás. Szerintem egy fekete vagy barna nadrág (például chino nadrág) nagyon jól illene hozzá, felsőnek valami grafit vagy fekete színűt ajánlanék, kis ejtett vállal mondjuk:)

A lényeg, hogy mivel a cipő nagyon hangsúlyos, hagyjd, hogy az legyen a szetted csúcspontja, minél szolídabban öltözz mellé:)

2012. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem pont ugyan ilyenem van:) Világos farmerrel nagyon jól megy!:) A blogomon vannak róla képek, ha akarod megmutatom h mivel szoktam hordani priviben
2012. ápr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

két dolgot kifelejtettem, amire én gondoltam, de elbizonytalanodtam...

1) ehhez szoknya..? valami vékony, krémszínű harisnyával?

2) egy sötét nadrág és a felső is hasonló virágos, mint a cipő?

nekem olyan érzésem van, hogy ezeknek kell főleg passzolni, a felsőnek és a cipőnek. persze a felsőnek gondolom már az is oké lenne, ha olyan egyszínű lenne az egész, mint a cipőben lévő egyik szín, nem?

huh, azt hiszem, nagy kihívás volt ezt megvenni, mivel összeállításokban mindig bizonytalan voltam..

2012. ápr. 5. 10:52
 5/10 anonim ***** válasza:
off: hol vetted? *_*
2012. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
deichmann :)
2012. ápr. 5. 11:03
 7/10 anonim ***** válasza:
cicanadrággal nagyon jól mutat. felsőnek meg mondjuk egy barna színű felső vagy virágos:d a lnyeg hogy passzoljanak egymáshoz
2012. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felsőnek vehetsz fel akár valamilyen piros, esetleg rózsaszín színűt is. Amúgy jól néz ki ez a cipő :)
2012. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nagyon szép cipő,én is hasonlót akartam(de ha marad fölös pénzem lkehet h most is megvenném:D) és eléggé elgondolkoztam mivel lehet felvenni...néhány ötlet:

-virágos háremnacival,ami hasonló színvilág mint a cipő+egyszínű top

-koptatott világoskék farmer+színben passzoló egyszínű felső

-sötét farmer+ vmi olyasmi virágos felső

-cicanaci+színben passzoló/virágos tunika

-világos farmer+ejtett vállú színben jó laza felső


most így hirtelen ennyi,remélem segítettem:D

2012. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

juj, nagyon szépen köszönöm mindenkinek a tippeket!

neked különösen, utolsó válaszoló :)

mentek a zöld kezecskék mindenkinek:)

2012. ápr. 5. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!