Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez volna az új nyári divat?

Ez volna az új nyári divat?

Figyelt kérdés
A mai napon bementem a belvárosba ismerőssel sétálni, egyszer csak azt látom, hogy egy lány totál mezítláb sétál végig a főtéren, egyenesen be a McDonaldsba, a talpa korom fekete. Meglepődtem, de hát előfordul az ilyen. Megyek tovább, kb. fél órával később egyszer feltűnik két lány akik farmerban, harisnyában (vagy harisnyazokniban, ez nem látszott) és szintén cipő nélkül sétáltak a meglehetősen forgalmas utcán...ez lesz az új nyári divat vagy hogy van ez? :) Nem félnek, hogy valamibe belelépnek meg nem fáj a lábuk?

2012. ápr. 5. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet új volt rajtuk a cipő, és feltörte a lábukat. múltkor velem is ez volt, de nem akartam egyedül mezítlábazni, így barátnőm is levette miattam a cipőjét..:D előfordul. véletlenül te meg több ilyen esetet is láttál. nem ez lesz a divat, nyugi
2012. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ti hol másztatok végig harisnyában? :) nem fájt a lábatok csak úgy cipő nélkül az utcán?
2012. ápr. 5. 23:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok

utcán a városban, betonon vagy fűben, ahova épp mentünk, vagy ahonnan jöttünk. és nem, egyáltalán nem fájt. :) sőt, egészséges is, ha mezítláb mászkál az ember, persze ezt nem kell túlzásba vinni :)

2012. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A harisnyád nem szakadt szét meg mit csináltál ha fel kellett szállni egy buszra vagy bemenni egy boltba?

Egyébként várom mások válaszait is :)

2012. ápr. 5. 23:47
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
perverz vagy? mert ez a harmadik kérdés ugyanarról
2012. ápr. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én multkor a suliból futottam a buszmegállóba mezítláb, mert az új balerinámból folyton kiléptem, a buszt meg el akartam érni :)
2012. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te ezt láttad !!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


Ugyanis fogadás volt az egész ...

2012. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért ennyire csak nem kicsi az ország :)
2012. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig meglehetősen kicsi.... Én néha olyanokon meglepődök hogy pl. ismerek 2 embert az ország 1-ik és másik végébe és akkor ők meg nagy barátnők vagy rokonok vagy valami, pedig tök más emberek és kizártnak gondoltam hogy ismerhetik egymást!
2012. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!