Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szövetkabát gáz holnapra?

Szövetkabát gáz holnapra?

Figyelt kérdés
Nincs túl nagy meleg kint, elmegy holnap reggel a téli szövetkabát alatta egy inggel?
2012. ápr. 8. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
nem :s szövetkabátot télen hordtam nem áprilisban... meg fogsz sülni
2012. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem gáz. Főleg, ha tavaszi kabátod nincs elegánsabb. Gondolom locsolkodni mész, s ilyenkor általában (legálláb felénk) a fiúk/férfiak rendesen felöltöznek (ing, fekete nadrág, de legalább sötét farmer). Ahhoz pedig a szövetkabát jó, mert elegáns lesz.

Reggelre egyébként fagypont közeli hőmérsékletet mondtak, tehát nem lesz meleg.

Napközben pedig le tudod venni és az ing is elég lesz, ha jó idő lesz.

2012. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. Felveszek hozzá egy fekete farmert, egy elegáns cipőt, egy kék-fehér csíkos inget és rá a fekete szövetkabátot, szétcipzározva. Kicsit lazább így, de legalább nem fogok fázni. Szűk rokoni körbe megyek, 5-6 helyre, addig szerintem nagyon nem is fog felmelegedni az idő.
2012. ápr. 8. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem fel veheted nem gáz, akár április van . hideg van kint mint télen, reggelre pedig minuszt mond, délután is 8-10 fok körülit
2012. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kellett!:) Hideg volt és még havazott is:) Köszi Mindenkinek!
2012. ápr. 9. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!