Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok ajánlani nagy cipőbolto...

Tudtok ajánlani nagy cipőboltot bp-n 37 (37,5) es lábú lánynak?

Figyelt kérdés

Nagyon széles a lábam és magas asarkam, voltam deichmannba, renoba, humanicba, de a magas sarok és a feles láb miatt nem találtam cipőt-mértem és8,5 órát válogattam cipőt de nem találtam. -voltak majdnem jok is, de a bal lábam jóval kisebb. Sürgős lenne a cipő, mert igy csizmaban jarok suliba.

Köszi.


2012. ápr. 9. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el egy Kínaiba, ott óriási választékok vannak és biztos találsz neked megfelelőt. Ráadásul olcsóbb is, mint a márkás cipőboltokban. A márkás cipő is ugyanolyan hamar elszakadhat.
2012. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Biokuckó Láb Shop válasza:
Tudok ajánlani Dunaharasztin vagy Dabason (www.egeszsegkovacsa.bplaced.net) cipőboltot, ahol kényelmes bőr lábbeliket találsz, nem olcsó, viszont kényelmes és jók és vannak feles számozásúak. Pesthez viszonyítva kb. 1-3 ezer forinttal olcsóbbak a cipők.
2012. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!