Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lonsdale boxcipőhöz hasonló...

Lonsdale boxcipőhöz hasonló kicsit magasszárú cipőt ismertek?

Figyelt kérdés

Illetve segítséget szeretnék kérni.Nem tudom eldönteni milyen stílus illene hozzám.18 éves fiú vagyok,170 cm,55 kg.

Gondoltam kipróbálok valamilyen magasszárú cipőt,pl.ilyesmit [link] laza kicsit ülepes nadrággal.Karatézom,ezért gondoltam vmi laza boxcipő féleség illetve nagyon rövid haj.Esetleg vmi bulizósabb stílus pl. Jersey shore-ban ahogy öltözködnek,fülbevaló stb.Csajoknak melyik jönne be jobban?Szoktam szolizni is,nem viszem túlzásban,így szép barna a bőröm.



2012. ápr. 13. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez is lonsdale majdnem mind kivéve az adidas.Nem konkrétan boxcipőre gondoltam,hanem vmi hasonló kicsit magasszárúra és vmi vékonyabb anyagból,nem ilyen nike félékre.De köszi azért
2012. ápr. 13. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
és milyen árkategóriában gondolkozol?szerintem nagyon jók a supra cipők,csak egy kicsit drágák
2012. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen azok sajnos elég drágák,meg kicsit vastagabb anyagból vannak,nyárra nem a legjobb viselni
2012. ápr. 14. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!