Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az összes farmernadrágom...

Az összes farmernadrágom szétszakad a combomnál, vagy a varrás mellett elvékonyodik. Mit lehet csinálni vele? Valahogy meg lehet csinálni? Azon kívül, hogy egy másik anyagot varrunk alá.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 14:41
 1/3 kiscipello válasza:
100%

Nekem is mindig ott szakadnak ki. Sajnos ezzel nem lehet mit tenni, az anyag kopik el, mert összeér a combunk, meg ott súrlódik, ahogy megyünk.

A barátnőmnek is mindig ott lukas a gatyája. :)

MÁshogy nem tudod megvarrni, és így meg csúnya. :( KUKA!

2012. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai farmernadrágok már nem olyanok, mint régen. Volt olyan farmerom, amit tesóm hordott pár évig, aztán, mikor kinőtte megörökölte, én is hordtam még és nem lyukadt ki a combrésznél sem, pedig nekem már akkoriban is összeért a combom.


Igazából nem nagyon lehet velük mit csinálni, csak foltozni lehet őket, vagy újat venni.

Csak hát nem könnyű, mert 4000Ft körül kezdődnek a farmerok és még fél évig sem mindig bírják. :S

2012. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azóta mennyit változott a világ, most 10 ezernél kezdődik a farmer
2022. máj. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!