Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a rövidnadrág+ci...

Mit gondoltok a rövidnadrág+cicanadrág párosításról?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 12:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

Úgy látom látták a kérdést a cicanadrág párti ízléstelenül öltözködő divat pitsák is, mert a válaszok többséges 30%ra van pontozva... előre üdvözlöm azokat akik majd engem is lepontoznak, de én legalább fel vagyok öltözve normálisan.


A cicanadrág a legtöbb lányon rosszul mutat, mert akinek nem tökéletes az alakja annak ez nem való. De szerintem egyébként is csúnya, nekem nem jön be.


A rövidnadrág mellé meg minek egy másik nadrág? Ez olyan mintha felvennék egy télikabátot majd rá egy mellényt. Vagy nem is tudom... de az se semmi, aki az elegáns hosszúruha alá térdnadrágot vesz fel, ami alá nem kell semmi!

2009. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

tud valaki linkelni ilyen összeállítást?én még nem láttam...így nem tudok dönteni...


amúgy a leszavazás nem biztos h.a válaszoknak szólt,megjöttek az ügyeletes lepontozók...

2009. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jól tud kinézni, ha ízlésesen kombinálod.


[link]

2010. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 a piccie Barbíííííí ***** válasza:
szerintem jó, énis igy hordom néha!!!! de leginkább nem bőrcicanacival hanem a sima cicanacival a jobb
2010. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!