Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért olyan nagy szám ez az Ed...

Mért olyan nagy szám ez az Ed hardy?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 15:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%
igazából én sem tudom...pénzes embereken látni igazán...már gyártanak belöle ceruzát iss...de am ha jól megnézed tvben is sztárokon látni folyton...szerintem semmivel se jobb mint mondjuk egy más márkájú ruha..egy póló 2000ft mondjuk...ott pedig 16000...nemértem...meg 30000ftos pulcsik..áhh..amugy parfümével voltam már befujva...és háát hogy öszinte legyek ami sokkal olcsóbb jobb...nem ragoznám:)
2009. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
osztálytársaim izéltek állandóan hogy milyen jó meg minden... de én komolyan nem értem :D meg mik ezek a minták már :O
2009. jún. 19. 15:48
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
én írtam elöbb is...szerintem gáz..volt legjobb bnőmnek ilyen 30000 körüli cuccai vannak onnan:/kitudja mi jo van benne...a neve biztoss:/
2009. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nekem nem is tetszik.. a neve se.. éssuliba egész nap azt hallgathattam a "retrós" hülyegyerekektől hogy húú de jó meg áá de menő.. hát szerintem gáz
2009. jún. 19. 16:02
 5/40 anonim ***** válasza:
42%
volt már eredeti Ed Hardy vagy Christian Audigier cuccotok? Nem hiszem... ezért nem tudjátok... a minőségük kiváló... és télleg minden sztárnak van ilyen cucca. nekem meg a minták is bejönnek...
2009. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Van is.. egy póló. ballagásomra kaptam. De ocsmány és soha nem venném fel.
2009. jún. 19. 16:31
 7/40 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem azért lett ennyire felkapott, mert aki hordja, arról messziről lerí, hogy milyen "pénzeszsák", mert majdnem mindenki tudja, hogy mennyire drágák ezek a ruhák. Ja, és (szem.) véleményem szerint általában olyanok hordják, akiknek nincs stílusérzékük és felvesznek mindent, csak az a lényeg hogy márkás és drága legyen, mert azt hiszik, hogy ez egyenlő a divattal... :)
2009. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
tökéletesen egyetértek veled :))
2009. jún. 19. 16:46
 9/40 anonim ***** válasza:
38%

ez baromság!!! irigyek vagytok! pénzbe kerül a minőség!!!


fogadjátok el. ez szegénységi bizonyítvány rólatok, hogy itt fikázzátok ezeket a cuccokat. le lehet pontozni, megértem, hisz fáj az igazság. a felsődet meg add el akkor vaterán ha nem teccik.

2009. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerimtem nagyon giccses,en nem hordanam, de engem nem zavar,ha vki ilyet hord. En Londonban elek es itt a gazdagokon nem latsz Ed Hardyt.
2009. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!