Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha a vastag pántos felsőm...

Gáz ha a vastag pántos felsőm alól kilátszik a vékony fekete melltartópántom?

Figyelt kérdés
Mert ha igen, akkor vehetek pánt nélküli melltartót is, de pánttal azért kényelmesebb lenne. Szilikonpánt kizárva...
2009. jún. 19. 16:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és a felsőm pink színű..
2009. jún. 19. 16:31
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
attól függ,hogy milyen színű a felső. Ha szintén fekete,akkor nem gáz, ha viszont más színű,akkor zavaró lehet, akkor vegyél pánt nélkülit inkább. De miért zártad ki a szilikonpántot? Szerintem nem rossz az.
2009. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szép barna bőröd van, akkor nem gáz. Nekem van egy o.társam, neki is mindig kilátszik a melltartópántja, de neki vhogy még ez is jól áll, olyan szép barna bőre van...
2009. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, szerintem az lesz, hogy elmegyek a pánt nélkülibe és viszek hozzá pántot végső esetre... :D

Ja, és a szilikont azért zártam ki, mert szerintem már eléggé lejárt és mindenhol azt olvasom, hogy mennyire gáz :S

2009. jún. 19. 16:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem :D
2009. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez egyáltalán nem gáz...

most akkor vegyek annyi színű melltartót ahány színű felsőm van??

2009. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
En inkabb akkor pant nelkulit vennek fel.
2009. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek: nem, csak akkor vehetnél fel alá pánt nélkülit vagy ha szereted, akkor a szilikonpántot veheted még igénybe. Szó sem volt arról, hogy annyi színben kéne venni melltartót, ahány felsőd van.
2009. jún. 19. 17:26
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha te nem csinálsz belőle ügyet, akkor nem lesz gáz.
2009. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és én szeretem a szilikon pántot, 24 évesen nem érzem gáznak, és az se érdekel, ha más gáznak érzi, mivel én nem csinálok belőle ügyet, mert nekem ez így jó és kényelmes, ezért másnak se jutott még eszébe emiatt belém kötni. :-) Legyél bölcs, ennél nagyobb bajok is történtek már, mégse dőlt össze a világ. :-)
2009. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!