Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni pántnélküli...

Hol lehet venni pántnélküli push-up-os melltartót, vagy melltartót kivágott felsőkhöz?

Figyelt kérdés

Mindenképpen pushup-osat szeretnék elérhető áron.

Előre is köszönöm! :)



2012. ápr. 16. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
21%

Ez egy nem létező kategória.

Van a pánt nélküli, meg a push-up.

Az utóbbinak pont az a rafinériája, hogy a szivacsok és a két vállpánt kerek, "nagy" ciciket varázsol oda is, ahol nincs.

A pánt nélküli inkább lenyom, illetve a hátra kell illeszkednie pontosan, megfelelő tartással, különben leesik.


A push-up-nak hívott, pánt nélküli csodák összenyomják a melled középre, de mivel nincs, ami természetellenesen magasan tartsa őket (mivel nincs pántja), ez vagy azt eredményezi, hogy belevág a hátadon a szalonnába, vagy leesik rólad, amint megmozdulsz.


Vagy-vagy.


Kivágott felsőhöz sima push-up a legjobb, a pánt nélküliek magasabban záródnak, és esetleg kilóghat.

Vállpánt nélküli ruhát meg az hordjon, akinek az alakja ehhez megfelelő, és csodamelltartók nélkül is hordhatja.


30N

2012. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én ilyen push-up & pántnélküli melltartó kombinációt még nem láttam,de olyan melltartó van ami nem kifejezetten push-up,de mégis van benne egy kicsi szivacs ,ezek általába olyanok amiknek lelehet venni a pántját.

Nekem is van egy ilyen, H&M-be vettem :)

2012. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!