Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek bejön a Steel bakancs?...

Dávidmester13 kérdése:

Nektek bejön a Steel bakancs? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Valakinek van valami tapasztalta , vagy véleménye,

minőség ? ár? kinézetre hogy teszik ?

itt van pár kép :

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]



[link]

[link]

[link]



2012. ápr. 17. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
nem tetszik, de ez talán csak amiatt van, amiért nem megyek Kárpátia koncertre sem: a viselői többnyire teljesen unszimpatikusak.
2012. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezzel célozni akarsz valamire ? hm.
2012. ápr. 17. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lassan egy éve van egy húszsoros fekete steel bakancsom, télen-nyáron hordtam, hétköznapokon is, és gyakran jártam benne koncertre(ahol én általában a keménymaggal pogózok), és gyakorlatilag bolti állapotban van.Ha venni szándékozol: nekem két napon belül kihozták, és gyakorlatilag az egyetlen lábbeli eddig ami a legelején sem törte a lábam(a nyelvére befűzéskor figyelni kell, hogy megfelelő helyen legyen), cipőpasztával ne kend, enyhén nedves ruhával fényesítsd,

és különösen nagy latyak idején nem árt befújni ezzel a Deichmann-os impregnálóval.

2012. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tetszenek a lyukak, de ízlések és pofonok.

British Steelt vegyél inkább ha mindenáron steelt szeretnék

[link]

2012. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
egyáltalán nem célzásnak szántam, és általánosítani sem szeretnék. de erről a bakancsról az olyan emberek jutnak rögtön eszembe, akik bordán könyökölik az utcán azokat, akikkel nem szimpatizálnak. viszont - mivel nem estél nekem a válaszod alapján - feltételezem, hogy te nem vagy ilyen, és szent a béke (:
2012. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dávid figyelmedbe ajánlom hogy ne hallgass senkire!!! nekem lassan egy éve van egy 15 soros steel bakancsom és nagyon jó kényelmes és tényleg sarkat sem tör!! nem tudom hogy van e bakancsod de a steel en kívül más bakancsot nem veszek!!! és nem kérek negativ választ mert el se olvasom !!
2012. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én imádom a Steelemet, kényelmes, és 4 év után nincs semmi baja.
2012. aug. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nĂŠmeth zoltĂĄn válasza:
100%

Ma rendeltem1ilyen bakancsot.Még nem probáltam ezt a fajtát.Shelys rangers meg gellám volt.Törte mind2ó a lábam koptak kilyukadtak levált a talpuk.Remélem ez jobb lesz.Én mennék Kárpátiára meg tőbbi ilyenre is meg rammsteinre is:-).

Amugy nem minden jobb oldali srác rossz ember vagy kötöszködik.

Nem olyanok mint pár zacc akik 8an rabolnak ki vernek meg.De ne merüljünk bele.

Köszi a tanácsokat véleményeket a bakancsról.Tényleg sokat segitettetek.

2014. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!