Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Mibe mentek holnap...

Csajok! Mibe mentek holnap iskolába? Dolgozni? Ruha? Cipő? Táska?

Figyelt kérdés
Én már ilyenkor ki szoktam gondolni, hogy mibe menjek holnap mert kicsit ruhamániás vagyok és sokáig tart eldöntenem. Ezért előtte nap kigondolom nehogy lekéssem a buszt! :)
2012. ápr. 18. 18:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Milyen ruhába? Milyen Cipőbe? És milyen táskát vesztek fel? * így akartam! :)
2012. ápr. 18. 18:54
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

suliba

egy rozsaszin ujjatlan topp , egy cicanadrág ,magasitott talpu cipő :)

és egy nagyobb váltáska

15/L

2012. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy tervezem, hogy barna virágmintás magassarkú, barna táska, farmerszoknya, szürke blézer :) Remélem jó idő lesz, és tudok majd ebbe menni suliba :S


20/L

2012. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztos csinik lesztek! :)
2012. ápr. 18. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Én rövidgatya harisnyával, krém színű cipő és nem tudom a pólót!! ésén is remélem hogy jó idő lesz!! :)
2012. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom hogy ti merrefele laktok biztos a sunshine oldalon de itt piszok hűvös van.És ha ki is süt a nap az nem azt jelenti hogy már lehet pólóban mászkálni.DE sajnos még a nap se süt mostanában.

Én egy fekete csajos sportcipőben mert általában tökön paszujon átmegyek mire beérek az egyetemre, farmer mindenféleképpen és vmiyée hosszúujjú felső,plusz lehet télikabát mert ma is fáztam.csodálkozom hogy mások hogyhogy iylen balerinacipőben vékony blézerfelsőben sétálnak az utcán és nem fáznak avgy nem lesznek betegek.szerintem sokszor már csak divatból öltöznek így fel.

2012. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Írták, hogy ha jó idő lesz.. érdekes időjárásunk van mert múltkor pl itt nagyon meleg volt már reggel is. Most meg tél van megint..

Egyetemista vagy.. de jó neked! :)

2012. ápr. 18. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Barna félcipőben, farmernadrágban, valamilyen felsőben ,szürke vesét betakaró pulcsiban, és barna kapucnis dzseki-mellényben. bent melóhelyen remélem a pulcsi elég lesz, a mellényt levethetem.
2012. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)) mentek a pontok!
2012. ápr. 19. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!