Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Glamour vagy Joy újság?

Glamour vagy Joy újság?

Figyelt kérdés
Melyik jobb és miért?
2012. ápr. 19. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a cosmopolitan a kedvencem,utána a joy. Glamourt nem kedvelem annyira,nincs benne annyira sok olvasni való inkább csak képekből több. Joynál ugyanez annál több cikk viszont,olvasnivaló,de a legérdekesebb,ami legjobban leköt az a cosmo:) azt veszem mindig mikor megyek zalaegerszegre,2 és fél óra kocsival,és el vagyok vele az úton!
2012. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem is Cosmopolitan, érdekesek a témák, de én igazából a divatanyag miatt veszem meg

a Cosmopolitan, Glamour, Joy szinte ugyan olyanok, szóval teljesen mindegy melyiket veszed, jól jársz

amúgy akkor Joy

2012. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Cosmopolitan, tényleg :)

Amúgy a Glamourt jobban szeretem, most a Joy vásárlási láz miatt megvettem , de nem tetszik, és méghozzá azért mert rengeteg benne a reklám. Míg nem nyitottam ki, megörültem, hogy jó vastag biztos sok jó lesz benne, aztán csalódtam, mert reklám reklám hátán :(

2012. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Glamour párti vagyok. Nekem túl sok a szex- és a bugyuta női trükkök-téma a másik 2-ben.
2012. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!