Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mit szólnátok hozzá,...

Lányok! Mit szólnátok hozzá, ha a pasitok bevallaná nektek (mielőtt még észrevennétek), hogy harisnyanadrágot hord titokban?

Figyelt kérdés
Hát...Először én is furcsának találtam,de ha neki tetszik hordja nyugodtan!Engem igazából nem zavar,sokkal inkább meglepne ha neylont venne fel,de szerencsére egyszínű pamutot hord és nem valami csili-csárét.

2012. ápr. 23. 19:26
 1/10 M.Kata ***** válasza:

ha téged nem zavar, akkor miért kérdezed ?!

mondjuk én biztos meglepődnék :/

2012. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tuti meglepödnék de milyen téren hordja? mert ha télen nadrág alá akkor abba semmi gáz nincs. de ha mondjuk rövidnadrághoz veszi fel az gázXDD de mivel titokban hordja akkor gondolom nadrág alá. vagy otthon gyönyörködik magában?XD
2012. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
van férfi cicagatya. egyáltalán nem gáz.
2012. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Télen farmer alatt? Semmi probléma, attól, hogy férfi, még ne várja már el senki, hogy megfagyjon... mert az aztán roppant férfias ugye. :D Barátom is hord, sose éreztem gondnak. Bátyám is hordott régebben.

Ha ilyenkor hordaná, azért már felvonnám a szemöldököm, mert 20 fokban minek? Aztán indoktól függően szólnék a dologhoz. :D

2012. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,csak kiváncsivá tett ez a téma!Egyébként én a pamutharisnyanadrágra gondoltam,iyet visel a párom is a hidegben.Pláne,hogy kint is dolgozik!
2012. ápr. 23. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Télen én is hordok, és még nagyon sokan. 38F
2012. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én vettem is a páromnak hogy meg ne fázzon.Pláne ha kint dolgozik hóba fagyban !
2012. ápr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most ennek a kérdésnek így mi értelme van?! Kb. olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy "Mit szólnátok hozzá, ha a párotok télen, hidegben dolgozik és sál van rajta?"...
2012. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor olvasd el az első kommentet amit írtam,az mindent megmagyaráz!SORRY!
2012. ápr. 24. 17:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm ehhez semmit nem szól. Én férfi létemre hordok harisnyát sőt van hogy ilyen nylon harisnyát is ami 1-2 használat után eldobható. Kinti munkába nem jön rosszul nem fázik benne a lábam mert szigetel. Volt hogy otthon is az volt rajtam nadrág alatt amikor hidegebb volt. Mi van benne semmi. Régen még tornadresszt is hordtam a derekam miatt hogy ne legyen baj belőle főleg amikor egész nap -20 fokban kint dolgoztam. 29/F
2012. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!