Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicserélik ilyen esetben a...

Kicserélik ilyen esetben a cipőt, amit a lányomnak vettem?

Figyelt kérdés
Ma vettem a H&M-ben egy cipőt a lányomnak, de nyomja a lábát, kényelmetlen neki. Szerintem akkor sem lesz jó, ha nagyobbat veszek, akkor meg attól félek, hogy nagy lesz. Ha visszaviszem, hogy cseréljék ki, de nem cipőre, hanem másra, ez lehetséges, vagy csakis nagyobb méretre cserélhetem?
2012. ápr. 23. 20:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagyis, csak ugyanarra a termékre lehet cserélni? Kicsit kemény, durva az anyaga a cipőnek és talán ezért nem jó neki, ezért nyomja a lábát. Lehet, hogy rossz vásár volt, és ezért lenne jó, ha inkább másra lehetne vissza cserélni, nem pont cipőre, legalábbis ugyanolyan fazonra...
2012. ápr. 23. 20:58
 2/3 anonim ***** válasza:
igen
2012. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy próbát megér, legfeljebb azt mondják, hogy nem... de amúgy szerintem kicserélik, ha nem is volt benne utcán meg semmi
2012. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!