Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnám eladni használt,...

Hol tudnám eladni használt, de újszerű divatos ruháimat?

Figyelt kérdés
Van valami hely ahol beveszik bizományiba Budapesten?

2012. ápr. 24. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Képeket kérhetek róluk privátban? Köszi
2012. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Keresztes Ramóna válasza:
vatera.hu
2012. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs már bizományi, megszűntek a 90es évek elején az egész országban. Marad a vatera, teszvesz, ,ingyenapro vagy segélyszervezetekhez beviszed (de ott mondjuk nem kapsz értük pénzt)
2012. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen ruhákról van szó?
2012. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hosszú egyenes vagy szűk szárú fari, Kantáros szűk szárú fari, kantáros halász nadrág farmer, Halász farmer nadrág, fari mini szoknya, csinos fiatalos ingek mély dekoltázzsal:) Van egy Nike és egy woodoban vásárolt Uniform széldzseki. Sajnos kihíztam őket mivel terhes lettem. M/L méret, inkább nagyobb M, kis L méret, én 165 cm magas vagyok , 60-65 kg között volt rám jó. Hétvégén legényképezem őket, akit érdekel írjon email címet, és küldök róla képeket. Divatos fiatalos darabok, munkába, vagy utcára, vagy buliba. Tényleg mindd hibátlan, nem

Agyon hordottak, mint az új!

2012. ápr. 24. 12:56
 6/6 anonim ***** válasza:
egy pár kép jöhet nekem is.......
2012. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!