Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnám eladni a cipőimet,...

Hol tudnám eladni a cipőimet, ami NEM teszvesz meg vatera?

Figyelt kérdés
Felraktam kettőt Teszveszre, nemsoká lejár a 3 hét, és konkrétan 11 megtekintés jött össze.. Teljesen új, divatos, fiatalos női magassarkúkról van szó, amiket 1-2 alkalommal hordtam (vagy épp fel se vettem), meguntam, vagy nem lettek jók.
2012. ápr. 26. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
jófogás, apród, expressz
2012. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na mert mintha ezek nem lennének ugyanazok..:)
2012. ápr. 26. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem ugyanaz, de most akkor mire gondolsz?
2012. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
E-bay, megpróbálkozhatsz turkálókban hátha megveszik tőled vagy ajándékozd el ismerősi körödben.
2012. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tízszer 3 hétre kell felraknod, mire megveszik. Hidd el, előbb-utóbb meg fogják venni. Ha mégsem, akkor gyanús, hogy túl drágán adod. Egyébként én megnézném őket, ha belinkelnéd, akár privát üzenetben. Máshol nem igazán tudod eladni.
2012. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is az első feltöltésre, de el fognak kelni, türelem. Egyébként nekem mostanában 1-2, max. 5 megtekintéseim vannak, de azért kelnek el cuccaim. Régebben volt, amikor 160 körülien megnéztek vmit és azóta is meg van, mert nem vitték el, a párszor megnézett meg ugyanakkor elment.
2012. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!