Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A barátom ballagására milyen...

A barátom ballagására milyen ruhában menjek? Ez jó lenne szerintetek? (kép! ) És ha igen, milyen cipő illene hozzá? Utána a családi ebédre milyen ruhát illik felvenni?

Figyelt kérdés

Kicsit sok a kérdésem... :D Egyébként az idei tanévtől egyházi suli lettünk, talán ez is számít. :)


17L



2012. ápr. 27. 22:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]



Ezt természetesen elfelejtettem.:D

2012. ápr. 27. 22:13
 2/18 anonim ***** válasza:

hm szeritnem ez nem annyira elegáns túl hétköznapi ,nagyon kint van a hátad is.cslaádi ebédre egyáltalán nem venném fel.Tudom nem rajtad van iylenkor a hangsúly de ez valahogy túl pucér egyszerű .

de ha angyon akarsz ebbe menni akkor magassarkúval vedd fel,mert ilyen balerinacipővel túl mezei lennél szerintem

2012. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy elegánsabb felsővel megy egy magassarkúval tökéletes lenne.
2012. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől féltem, hogy túl hétköznapi. :( De aztán olvastam ilyen kérdéseket, és valaki írta, hogy ő cicanadrágban és narancssárga ingben megy, és ahhoz képest elegánsnak gondoltam. :D
2012. ápr. 27. 22:29
 5/18 A kérdező kommentje:
Második, elegáns felső alatt mit értesz? :)
2012. ápr. 27. 22:29
 6/18 anonim ***** válasza:

"Túl hétköznapi!" Ez azért érdekes! Nem hiszem, hogy sok lány jár hétköznap ilyen csinos, nőies szerelésben!

Ma már a szimpla szoknya sem számít hétköznapi öltözéknek, mert a legtöbb nő csak bizonyos alkalmakkor viseli (sokan még akkor sem).

2012. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akkor te azt mondod, ez jó lenne? :) Örülök neki! Majd még szétnézek, próbálok elegánsabbat találni, de ha nincs, visszatérek ehhez. :)
2012. ápr. 27. 22:51
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez annyira szép. :) Meg tökre jól áll neked. Én simán felvenném ezt.
2012. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
sztem is hétköznapi. n ilyen ruhákban iskolába járok.
2012. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én feldobnám egy boleroval és egy szép nyaklánccal, mert így egyáltalán nem tűnik alkalminak, már a szineiből kifolyólag sem...
2012. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!