Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Esküvőre mit vegyek fel?

SOS! Esküvőre mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

A kérdés igazából nem is a mi, mert nyilván tudom, h milyen stílusú ruhák illenek ilyen helyre, viszont fogytam 10 kilót az elmúlt fél évben, és minden ilyen jellegű ruhám, nadrágom lóg rólam.

Szóval kéne vmi újat vennem, viszont nem tudom, h mit is pontosan. Olyasmit szeretnék, amit nem csak ilyen helyre vehetek fel, hanem mondjuk egy állásinterjúra, munkamegbeszélésre is. Szóval a koktélruhákat hanyagolnám, mert azon kívül, h drágák, tudom, h nem venném fel legfeljebb évente egyszer.

A klasszikus kosztümöket nem nagyon kedvelem, de ha valaki tudna ajánlani üzletet, ahol lehet fiatalos, jó szabásúakat kapni, annak örülnék.

Persze még az is szempont lenne, h ne egy vagyon legyen az ára, de tudom, h ezek nem olcsó dolgok, viszont vmit fel kell vennem, egy tízezrest meg nem tudok magam köré tekerni, így áldoznék rá ésszerű kereteken belül.

Ami még gond, h szorít az idő, jövő szombaton lesz az esküvő, és nem nagyon lesz időm jövő héten szaladgálni ilyenek után, tehát ha valamelyik több helyen is elérhető üzletet ajánlanátok, az szuper lenne.


Összefoglalva: szeretnék tippeket kérni arra, h milyen ruhát/ kosztümöt/ alkalmi cuccot vegyek, és esetleg hol tudom gyorsan beszerezni azt.


Még vmi: ha mégis koktélruhát vennék, ahhoz kéne hozzá illő boleró is, ugye? És ha nem találok, akkor mivel lehetne helyettesíteni?


2012. ápr. 27. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Egy elegánsabb ruha teljesen megfelel.

Pl. olyasmi, amit most "üzleti ruha" és "business ruha" címen árulnak.

Több üzletben lehet kapni csinosabb nyári ruhákat.

Sok múlik a kiegészítőkön.

A klasszikus kis fekete is jó lehet, ha vidám, pl. piros kiegészítőkkel veszed el, vagy színessel, akkor jó az esküvőre, fehér, vagy ezüst ékszerekkel, fekete táskával-cipővel, esetleg blézerrel pedig állásinerjúra, megbeszélésre, munkahelyre is tökéletes.


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. ápr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Stílusos, elegáns, nem túl rövid és lehetőleg nem aprómintás/nem rikító színű ruha kell neked, ezeket jobban ki tudod használni a hétköznapokon. Mondjuk ilyesmi:

[link]

2012. ápr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magát az üzletet nem szeretem annyira de a Tally Weijlt ajánlanám. Nagyon sok egyberuha van, amit megfelelő körítéssel bárhova felvehetsz szinte. Esküvőre, bulizni, állásinterjúra.

És a ruhák átlagban 6-7 ezer körül vannak, de 5000ért is találsz.....

Keresek pár képet, ilyenekre gondolok:


[link]


[link]


[link]


[link]


Sok van még, ezek azok amik pl. nekem tetszenek. De egy megnézést érdemes rászánni szerintem.


27L

2012. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat (számomra mindegyik hasznos volt egyébként...)!

Végül egy ilyen blézert vettem sötétkék színűben: [link]

és hozzáillő nadrágot (amilyen az első képen is van, csak ez ilyen térd fölött érő). Azért ezt választottam, mert igaz, h kosztüm jellegű, de mégis fiatalosabb, és nem utolsósorban ezt ha az operabálba nem is (nem mintha ilyen helyekre járnék), de elég sok alkalomra fel lehet venni.

2012. máj. 3. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!