Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az öltözködés kapcsán melyik...

Az öltözködés kapcsán melyik kijelentés sértőbb szerinted?

Figyelt kérdés

"Úgy öltözködsz, mint egy kispolgár."


vagy, az hogy


"Úgy öltözködsz, mint egy vagyonőr."


"mint egy Vagyonőr," vagy "mint egy Kispolgár." - elég egy V vagy egy K is válaszként.


2012. ápr. 28. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem egyik se.nem is hallottam még ezekröl,ilyet ki mondd?
2012. ápr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokan. :'(


Ugyan ilyen amikor, azt mondják egy sötét kék ruhás emberre, hogy úgy öltözködik mint egy BKV-s.


Hazánkban szinte mindenki kéket meg földszíneket meg hozzá fekete kiegészítőket hord. Mondjuk a kék kombinálása a földszínekkel egy NDK-s "találmány" volt. Bár kék farmerhez például bárhol (ország) bármikor (ahova nem kel zakó) bármilyen ->színű<- ruhát fel lehet venni.

2012. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy rájöttem, kedves kérdező, itt mi szóltunk be a félországnak és mindezt akaratunkon kívül.
2012. ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itthon szinte mindenki kispolgár. A nagypolgár az havi nettó 2 millás fizunál kezdődik, arisztokraták, meg a felső tízezer meg kevesen vannak. Aki butikból, plázákból, kínaiból öltözködik az mind-mind kispolgár.Nagypolgár ismerőseim repcsire ülnek, kimennek 2-3 napra Párizsba és a nagy nevű márkaboltokból (Chanel, Dior) öltözködnek. Csak ugye ezt kevesen tehetik meg.
2012. máj. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet stílusosan öltözködni kevés pénzből is mondják sokan.


És lehet valamiből nagyon keveset is kihozni.


Amúgy 500 ezer Forintos fizúból már telik eredeti Armanira, ezt tapasztalatból látom.


Itt arról van szó, hogy miért kell kékbe és földszínekbe öltözködni? És miért kell félni attól, hogy valaki például pirosat vegyen fel?

2012. máj. 4. 09:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugyan azokból a ruhákból ami szekrényedben is van, lehet kétszer annyit kihozni, mint amennyit egy kis polgáriasan öltözködő tenne.
2012. máj. 4. 09:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy kispolgár. Sokkal sértőbb számomra.
2012. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A vagyonőr a sértőbb.Szerintem.

Amúgy most sok fiatalon vannak neonszínek, mert ez a divat, pirosat is látok, merészebb szineket, nyilván, mert jön a nyár. Télen, ősszel hordanak inkább földszineket.

2012. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!