Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mibe menjek...

Szerintetek mibe menjek holnap strandra? Vagy mit vegyek fel a rozoga fürdőruhámhoz?

Figyelt kérdés
Holnap megyek strandra a párommal. Igaz csak kedden kezdődik a szezon de mér állítólag tegnap kinyitott náluk is a meleg miatt. A gondom az hogy van egy fehér bikinim de az eléggé rozoga már több helyen kezd szétjönni az anyag a régi bikinijeim már nem jönnek rá kilóg belőle mindenem. Van itthon egy tornadresszem ami jó lenne de az milyen már? Ráadásul csak hosszú ujjú dresszeim vannak (3 db) Fürdőruhát meg így hétvégén sehol sem tudok venni. Tescoba nem tudok elmenni, mert messze van motorom rossz bicajomat a bátyámék elvitték szüleim meg azért nem visznek ki a tescoba páromnak meg nincs jogsija még. Szerintetek mit kombináljak? Vagy hogyan oldjam meg? Legrosszabb esetbe magamra dobok egy pólót de hát nem tudom milyen az:S Ötleteket kérnék. 18/L

2012. ápr. 29. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
kb mennyire van tőletek a Tesco?
2012. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan 20-25 km Motorral sokat mentem arra mert szeretek motorozni de nem jó apámét meg nem használhatom mert arra nem érvényes a jogsim. Gyalogolni odáig hát az kicsit húzós lenne de lehet az lesz hogy elindulok oda. Itt helyen is van egy kisebb szupermarket de ott nincsenek bikinik meg semmi fürdőruha mert csak élelmiszer van. Egyébként lehet az lesz hogy az egyik dresszem alakítom át fürdőruhának. Magamra húzom egészen a mellemig majd az újával a nyakamnál megkötöm hogy ne csússzon le. Eddig ez az egy ötletem van. Ha a barátnőm felvenné a telefont kölcsön kérném az övét de ha nem veszi fel akkor valószínű hogy nincs is otthon :S Ha van még egyéb ötlet szívesen várom.
2012. ápr. 29. 13:54
 3/10 anonim ***** válasza:
menj busszal
2012. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt elismerem hogy a tornadressz strandon nagyon gáz én maximum óvodásokon szoktam látni strandon de az nekik még elmegy. Én tavaly előtt nagyon leégtem mert nem volt időm semmi alapszínt felvennem napozással így minden hirtelen jött. Akkor nagyon durván sikerült leégnem, orvosnál is voltam és bizony ő javasolta a hosszú ujjú tornadresszt nagyon kellemetlen volt abban lenni strandon, de elismerem hogy jó ötlet volt. Tavaly is amikor lementem strandra akkor is először dresszben mentem hogy ha a vízben voltam a párommal majd kint a napod levettem a dresszt alatta bikini volt majd abban napoztam egy ideig. A napozási krémekkel a gond az hogy a vízben lejönnek tehát akkor semmit sem érnek, és igen a vízben könnyebben le lehet égni sajnos. Ez van túl kell élned. Ha esetleg van alapszíned akkor csináld azt amit írtál hogy felhúzod melledig a dresszt majd nyakadnál megkötöd és kész. Szerintem ha rám hallgatsz akkor most vedd fel és próbálgasd hajolgass benne meg minden hogy ne csússzon le, és alá veszed a bikini felsődet maximum ha esetleg lecsúszna akkor ne villants benne. Más ötletem nincs. Maximum egy sötétebb póló vagy egy top még amit megpróbálhatsz. Ha a bugyijával is gond van akkor nem tudom mit kéne csinálnod :S Remélem eltudsz menni venni elötte. Vagy valahogy kérdezzél körbe hogy nincs e valakinek kölcsönbe valami ruhája amit felvehetnél holnapra. Vagy reggel strandolás elött ugorjatok el a tescoba elvileg nyitva kell legyen mert csak kedden van zárva.

2012. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm hogy írtál, bár most próbálgatom a dresszt hogyan hogyan lenne jó de sehogy sem akar úgy összejönni hogy kinézzen valahogy, és ne tűnjön úgy mintha tornadressz lenne :S Valamit még ki agyalok. Párommal előbb beszéltem ugyan ő mondta hogyha sikerül a nővérét utolérnie akkor lehet levisznek engem tescoba de mondta hogy ne éljem magamat bele. Néhány jó barátnőmet is végig kérdeztem de egyiknek sincs olyan ami jó lenne nekem, a többségnek meg kell holnapra. Most nézem a buszokat hogyan járnak talán 4 után lefogok tudni menni, csak kérdéses hogy mikor jön visszafele :S Mert sajnos elég későn vagy egy másik járattal de akkor gyalogolhatok még legalább 8 km-ert. Holnap párom haverjai vinnének ki talán lesz alkalmam elmenni reggel gyorsan venni valamit :S Nem tudom mi lenne a jó. A dresszem most is rajtam van próbálom úgy a nyakamba kötni vagy a hátam felé hogy ne csússzon le 2 perc múlva, nem tudom valami csak lesz :S
2012. ápr. 29. 15:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Nudizz :)
2012. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Busz/vonat?

És ha kölcsön kérnél egy barátnődtől? Én a barátnőmnek tuti szívesen odaadnám!:)

2012. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A telefonálás meg görcsölés helyett,nézd meg a menetrendet,ülj fel a buszra és indulj a Tesco-ba.Ha nagy szükséged van elindulsz,megveszed és ha későn is érsz haza,a probléma megoldva.De már rég elindulhattál volna és vettél volna egyet.
2012. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szüleid mért nem akarnak elvinni? Valami rokon aki elvisz?
2012. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de már sikerült megoldanom :) Már éppen el akartam indulni de hívott az egyik barátnőm hogy mégis ad kölcsön mert neki nem kell holnapra :) Nagy mázlim volt, hogy még nem indultam el. Szerencsére a gondom megvan oldva, mindenkinek köszönöm ! :))
2012. ápr. 29. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!