Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megy valaki miniszoknyába...

Megy valaki miniszoknyába érettségizni rajtam kívül? Nem illetlenség?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rövid a szoknyám, de nincs másik, meg tetszik is és abba fogok menni, de nem illetlenség? Nem fognak a tanárok beszólni? Nekem valaki nemrég beszólt hogy miért miniben megyek??

2012. máj. 1. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Illetlenség.

Nem nagy cucc újat venni, akár turiban, ami hosszabb, legalább térdig érő.

2012. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Illetlenség. Mini nem odavaló. Bemész az első kínaiba és veszel olcsón egy térdet takaró szoknyát.
2012. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Hát én úgy látom, hogy ezek az "ünneplős" szoknyák szinte mindig minik, legalábbis mikor én érettségiztem, szinte minden lány miniben volt (amúgy nálunk a lányok egyenruhája is miniszoknya + blúz volt, ünnepség esetén mindig egyenruhában kellett lennünk).

Meg ezek a szoknyák eléggé szűk fazonúak, ezért pl. a térdig érő változat elég furán néz ki. A hosszabb szoknya akkor mutat jól, ha lefelé bővülő, az alkalmi szoknyák pedig nem ilyenek.

Úgyhogy szerintem maradj nyugodtan a mini mellett.

21/f

2012. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem illetlenség. A tanárok, a vizsgáztatók és a diákok sem néznének rád jó szemmel. Nem olyan nagy kiadás egy új, hosszabb szoknya. Akár ismerőstől/barátnőtől is kérhetsz kölcsön, hiszen ez egyszeri alkalom.
2012. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már abban mentem, nem bántam meg, nagyon sokan miniben mentek.
2012. máj. 13. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!