Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ciki az izzadságfolt?

Miért ciki az izzadságfolt?

Figyelt kérdés

Úgy értem oké, mindneki próbálja elkerülni, olyan ruhadarabokat választani, amelyekben nem látszik, izzadásgátlót hasnzálni. De miért is ciki ez ? Nekem ne akarja senki bemesélni, hogy 30 fokban nem izzad. Egyszerű, emberi dolog ez.

Persze értem, én is használok dezodort, ha megizzadok, nem nyújtogatom a karom, de nem röhögöm körbe azt, akinek látszik, mint ahogy azt sokan teszik.

Ilyen melegben is ciki, ha valaki izzad ? Ne gondoljunk büdös és igénytelen emberekre, hanem csak hétköznapiakra, amilyenek mi is vagyunk.


2012. máj. 1. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

engem nagyon zavar és arra is képes vagyok,ha megizzadtam,hogy felvegyek egy pulcsit(cipzáros pamut és felgyűröm a könyökömig)

még ilyen melegben is

nagyon rosszul tudom magam érezni,ha foltos a pólóm:/

16L

2012. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom, engem is baromira zavar...
2012. máj. 1. 17:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar, de ez természetes emberi folyamat, aki ezért megbámul, vagy kinevet mást, az nem normális.
2012. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyan így gondolom, ahogy te. Nem tudom, ez is egy olyan buta közhely lehet, hogy ez ciki... Ha nem bűzlik az illető, akkor elfogadható, előfordul az ilyesmi.
2012. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
én is képes vagyok magamra venni még valamit, mert nagyon cikinek érzem
2012. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Az emberek egy része tapintatlan, mindenen röhög. Olyanon is, amiről a másik ember nem tehet.


De amúgy ennyi erővel az sem ciki, ha vki elfingja magát az utcán. Vagy az se, ha szőrös a lába. Nem gondolod?

2012. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nekem az se ciki, ha valaki elfingja magát. Vagy az, ha szőrös a lába. Nem túlzottan érdekel :D

A szőrös láb inkább esztétikai célből zavaró, nem idegességében nő ki az embernek a szőre vagy a nagy melegtől, hogy lehetetlen legyen megakadályozni.

2012. máj. 1. 17:35
 8/16 Smartguy86 ***** válasza:
92%

Erről biztos a celebvilág meg a média üzenetei tehetnek. Tök normális, hogy valakinek izzad a hónalja melegben. Csak hát van a Rexona, amitől nem... amúgy az is átverés, mert akárki használt Rexonát a környezetemben, senkinek nem volt olyan, mint a reklámban (persze ez engem nem lep meg, de őket igen :DDD)


Szóval szvsz nem ciki.

2012. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Azért a szőrös láb meg az izzadtságfolt nem egy kategória, ha valakinek nő létére szőrös a lába arról csak ő tehet, férfiaknál meg normális. Az izzadást nem tudjuk befolyásolni főleg melegben vagy stresszhelyzetben.
2012. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem ciki!

Velem is előfordul, de mivel rendszeresen tiszkálkodom és próbálom csökkenteni az izzadás mértékét, ezért nem érzem kellemetlennek. Mindenki izzad, ez természetes dolog, és ha valaki emiatt lenéz vagy kicikiz, az csak magát minősíti. Ettől én még nem leszek kevesebb és ezért nem foglalkozom vele.

Plussz pulcsit meg nem fogok felvenni 30°C-ba azért, hogy ne látszódjon, hogy izzadok, mert akkor még jobban izzadnék és nem is vagyok saját magam ellensége.

Erről ennyit.

17/L

2012. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!