Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég kövér vagyok. Milyen...

Elég kövér vagyok. Milyen nadrágot vegyek fel?

Figyelt kérdés
165cm vagyok és 77kg. A combom és a vádlim elég nagy. Sőt nagyon nagy. A lábam szára már nem annyira. Milyen nadrágot vegyek fel ami jól is állhat? Egész nyáron hordjak hosszú farmert? Vagy mit? Linkelnétek képet?
2012. máj. 2. 17:28
 1/9 A kérdező kommentje:
14/L
2012. máj. 2. 17:29
 2/9 anonim ***** válasza:
tudnál képet mutatni?
2012. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Háromegyedes bőszárú reppergatyát ajánlok, alá meg vmi feszülős fekete felsőt, ami kigömbölyíti a melled.


Kiegészítőnek egy valag karkötő, meg hajkendő.

2012. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan kép nincs rólam amin látszik és keresgéltem egy fél óráig, de nem találtam neten sem hasonlót :(
2012. máj. 2. 17:37
 5/9 TijuMK ***** válasza:

Szerintem egyenes szárú nadrágokat, akár egy halásznadrág is jó lehet, de valami sötétebb színben mondjuk vászon anyagból és akkor az nem is olyan meleg. Esetleg térd alá érő harang alakú szoknya, vagy valami bővebb.

[link]

Itt még vannak jó darabok (szerintem): [link]

2012. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sztem meg kombináld a terecskei rita stílusát meg a padödöét


Alul legyél Lang Györgyi, felül meg Terecskei.


Csináld meg a hajad is rasztára!

2012. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen sötétebb színt, egyszínűt, esetleg nagyon halvány és ritka hosszanti csíkozással. A fenekeden picit feszüljön, de amint "elhagyta" a fenekedet, legyen párhuzamos a szára. Ne hordj egész nyáron hosszút, biztosan jól áll a fenti elvek szerinti halásznadrág is. A farmer meg túl meleg. Azért, mert egy kicsit dundi vagy, nem szabad magad gyötörnöd. Legyen önbizalmad, nem vagy egyedül a problémáddal.
2012. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Melegítőt, azt irány futni:)
2012. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sztem nem vagy kövér!
2012. júl. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!