Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Premier Outletsben tényleg...

A Premier Outletsben tényleg sokkal olcsóbb minden ruha (pl. Benetton, Retro)?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, viszont inkább régebbi kollekciókból tudsz válogatni.
2012. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez mit jelent? Fél áron kb.? Vagy annál is olcsóbb?
2012. máj. 2. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó. Általában 30, 50 és 70 %-al olcsóbban adják ez attól függ mikori a kollekció. Nekem a retro a kedvencem. Vettem már 6500-ért ott pulcsit, amit 13 ért adtak eredeti áron. Kihordják a most kifutott kollekciókat is és annyiért adják, mint szezonvégi akcióban (30-50%) én már régen voltam kb 2 éve, így nemtudom most mit és milyen áron adnak, de ha nem laksz messze mindenképpen érdemes kinézni, mert néha vannak alkalmi akciók is.
2012. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
a premier outlet egy nagy szar úgy ahogy van, nemrég voltam, egyrészt ahhoz képest, h kifutó termékek, egyátalán nem olcsó, pl Levis-ben 15 ezer alatt NINCS farmer?!?! nonsense... Aréna plázában sokkal jobb cuccok vannak, és sokkal több akciót találsz!! én többet biztos, h nem megyek ki premierbe
2012. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
premier outlet egy kamu fos, semmi ertelme az egesznek
2012. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!