Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » GUCCI vagy ARMANI sálat, vagy...

GUCCI vagy ARMANI sálat, vagy kiegészítőket hol lehet kapni? 16. FIU

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szeretnék már valami nívósabb márkájú kiegészítőt. A hamisítvánnyal az a gond, hogy nem tudom mennyire rossz minőségű. Nekem azért kellene, mivel egy jobb anyagi háttérrel rendelkező családban élek, és a baráti kör, és az ismerősök közt sokan vásároltak eredeti kiegészítőket táskákat. Én viszont nem szeretnék ennyi pénzt kiadni egy eredeti darabért. Azzal a pénzösszeggel inkább egy rászoruló családot támogatnék. Van olyan hely, ahol be lehet szerezni ilyen dolgokat?

16 éves FIU



2012. máj. 6. 00:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nagyon átlátszó a sztorid. Nyilvánvalóan nem engedhetsz meg magadnak ilyesmiket, ami 16 évesen nem is lenne baj, még akkor sem, ha a gazdag barátaid szülei megveszik ezeket a luxusholmikat a csemetéjüknek, de ez a mese, hogy te inkább veszel a piacon egy hamisítványt, és a különbséget a rászorulóknak adod... ugyan már, kit akarsz becsapni? Nevetséges vagy, de még inkább az leszel a hamis Armani sáladdal.
2012. máj. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

LOL


És mégegyszer


LOL

2012. máj. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Most akkor akarsz venni eredeti cuccot vagy nem? O.o" Azt írtad, hogy a hamisítvány rossz minőségű, eredetit meg nem akarsz venni. Akkor most mi vaan? xD

Na m1 a válaszom: Ilyeneket a legnagyobb mennyiségben, és választékban tudsz venni a kínai piacon. ;)

2012. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, akkor inkább támogasd a rászoruló családokat, ez szép gesztus, de ne akarj már felvágni Armanival vagy Guccival
2012. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Te nem szeretnél kiadni rá pénzt? Írtad, hogy jó a családi háttered. Ez önmagában egyáltalán nem baj. Ha megveszik neked, akkor legalább már eredetit vegyenek. Hamisítvánnyal villogni, felvágni rá, beállítani mint eredetit, az - elnézést kérek, de - egészen egyszerűen szánalmas. Amúgy a rászorulókat támogatni (már aki megteheti) szép és nemes gesztus.
2012. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ez gáz..
2012. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ha megveszik neked

az a gond h a szuleim adnak egy bizonyos penzosszeget (40-50 000 ) ruhara, de tobbet nem adnak, es anyumnak van tobb reredeti cucca is, de azt mondja h ekkora kozrban meg nem szukseges nekem eredeti. Es 50 000 ft-bol nem tudok venni eredetit. Es nagyon szeretnek

2012. máj. 6. 16:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Értem. Ha ez így van, akkor meg neked kell megtanulnod, hogy hogy is oszd be a pénzedet, azaz hogy mit, mikor és mennyit veszel vagy mire gyűjtesz, mik a tervek...stb.
2012. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Most megbantam h par hete kiadtam 200 000 forintot egy mikroszkopert, ugyanis biologusnak keszulok. Lehet jobb lett volna ha veszek egy guccit :D

A mikroszkop viszont az eletem resze:D

2012. máj. 6. 16:52
 10/14 A kérdező kommentje:
jah, es edesanyam azt mondta, h 16 eves koraban, neki sem volt semmi eredeti markas ruhaja. De a par napos kistesomnak mar vett....
2012. máj. 6. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!