Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek a tutyim/balerina...

Mit tegyek a tutyim/balerina cipő hátsó (saroknál) részébe?

Figyelt kérdés
Tör ott a sarkamnál, raktam bele sarokfogót és ragtapaszt, de így sem az igazi. Mit tegyek bele?

2012. máj. 6. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ragtapasz+harisnya vagy titokzokni nekem mindig bejön.
2012. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, mindig titokzoknival húzom fel. Egyszerűen nem tudom már, mit tehetnék bele, hogy ne törje a sarkam. :/
2012. máj. 6. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Új a cipő? Ha igen akkor nincs más választás,addig kell hordani amíg be nem járatódik,meg nem puhul. Ha nem új akkor passz..lehet hogy rossz a kivitel..rossz az anyag,vagy a forma.
2012. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. :)
2012. máj. 8. 13:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, új a cipő.
2012. máj. 8. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
ez az új balerina cipő átka... engem is az elején iszonyat tört, de most már egészen kényelmes. a lényeg, hogy ne pár órás útra menj vele (vagy vigyél váltócipőt)
2012. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Nekem eddig nem volt ilyen cipőm, bár mindig is tetszett. Nehezen találtam rá, mert ált. az ilyenek pánt nélküliek, és úgy kiesett belőle a lábam. De ez pont jó. Most már az egyik teljesen jó, kicsit kitágítottam, most a másikkal van a gond, meg elöl a lábfejemnél szorítja. Az a lábam erősebb, szerintem azért.
2012. máj. 10. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!