Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen masnis gatyát...

Hol lehet ilyen masnis gatyát venni, rendelni olcsón?

Figyelt kérdés
itt a kép: [link]

2012. máj. 6. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Még drágán is alig találni.
2012. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én láttam ebay-on 6000-8000ért de én kevesebbért keresném és megbízható helyen:) De igaz amit irtál:)
2012. máj. 6. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom,hogy ez mért jön be a lányoknak,de szerintem undorító. Én is csőgatyát,meg cicagatyát is horodk,de ez gusztustalan.
2012. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én ebay-ről vettem a barátnőmnek licittel 5000Ft volt póstával mindennel együtt, csak szólok a világ legnagyobb netes aukciós oldal, rossz lenne ha nem lenne megbízható, már vagy 7éve rendelgetek onnan, volt is hogy nem jött meg cucc, de az árát akkor is visszakaptam vagy az ebay, vagy a paypal intézkedett, de általáb az eladótól visszakaptam, de volt olyan is hogy visszakaptam a pénzt és megjött a cucc! :D Na most 7év alatt eddig 5 cucc nem jött meg, és mindenre visszakaptam a pénzt, jah meg nem keveset vásároltam, ha nekem kell valami mindent onnan veszek, meg egyéb oldalakról, már milliókat költöttem el az ebayen! és még mindig olcsóbbak a dolgok meg egyedibbek mint itthon! :) szóval megbízható, csak a méretet kell tudnod mert a legnagyobb ezekből épp hogy rámegy egy átlagos testalkattal rendelkező leányzóra! :)
2012. máj. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké akkor majd lehet rendelek:)Köszi hogy leirtad!

Ja vigyáznom kell

2012. máj. 8. 16:04
 6/7 anonim válasza:
Nincsmit! :)
2012. máj. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az egyik facebookos idézetes oldalnak van webshopja es en ott lattam ilyen gatyát.ha érdekel írj privátot és belinkelem az oldalt :)
2012. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!