Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem rég vetem egy vans cipönt...

Nem rég vetem egy vans cipönt 15. 000 ért de nagy volt vissza vitem ráfizetem +3 ezret és kihosztam egy Emerica cipöt ez igy 18 mostha vissza viszzem mert nem tetszik hogy cseréljék ki egy supra cipöre akor kicserélik?

Figyelt kérdés
Nem rég vetem egy vans cipönt 15.000 ért de nagy volt vissza vitem ráfizetem +3 ezret és kihosztam egy Emerica cipöt ez igy 18 mostha vissza viszzem mert nem tetszik hogy cseréljék ki egy supra cipöre akor kicserélik ????????

2012. máj. 7. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nézted meg azt az Emerica cipőt mielőtt ráfizettél és megvetted? Szerencsétlen. Ennyit töketlenkedni.
2012. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kérdésedben lévő szavak így néznek ki HELYESEN LEÍRVA: Nemrég, vettem, cipőt, visszavittem, ráfizettem, kihoztam, visszaviszem, akkor.... Első átolvasásra "csak" ennyi hibát találtam.
2012. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kulcsszavakat figyelitek? :D
2012. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Istenem! faszopok a kérdésre feleljetek csicskák !
2012. máj. 7. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Faszopok? Azmiaz? :DD
2012. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülj annak, hogy elsőre visszavették.

Szerintem ezek után már elküldenek a jó édes felmenőidhez, ha nem elég, hogy méretet nem találsz el, de még meg se nézed, hogy mit veszel.

De amúgy bemész, és megkérdezed. Egyik opció, hogy elküldenek. Második opció, hogy rábólintanak. De talán bölcs lenne, ha ezúttal nyitott szemmel vennéd meg, és fel is próbálnád.

2012. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Aztán ráfizetsz egy DC-re de az se lesz jó szóval még egyet veszel...
2012. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!