Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Háda ezt komolyan gondolja?

A Háda ezt komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
még régebben (tavaly) nővérem ott vette a kislányának a ruhákat. olcsó volt hisz 20-30 kisruhát megkapott pár ezresért és komolyan mondom jók voltak. na de mostmár kivétel nélkül mindegyik ruhájuk megvan árazva :-0... egy kis nadrágért elkérnek 2-3ezreket... azért ez mégiscsak egy használtruha üzlet nem egy butik ahol vadi új ruhák vannak.... még a New Yorkerben is kb ennyibe kerülnek a ruhák.
2012. máj. 8. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom lehetett rá számítani (sose voltam még turiban),de nyilván jól ment a szekér,ezért gondolták még többet húznak le az emberről.De ha ez tényleg komoly,akkor jobban jár a nővéred meg mindenki más ha inkább "rendes" üzletben vesz ruhát.Tényleg pofátlanság használtért ennyiket elkérni.
2012. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd...


Bementme valamelyik nap a turiba, nézni akartam farmert magamnak. A legolcsóbb 3000 ft volt !! Mondom néha még a kínaiban is olcsóbbat találok. Egy ronda, elnyűtt, gyöszös pulcsi 2500 volt.


MOndom elmentek ti a fenébe...

2012. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért kell kilós turkálóba menni, és nem darabárasba.
2012. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kilós a Háda, legalábbis pár hónapja még az volt. Lehet, le vagyok maradva. Mindenesetre eddig akárhányszor bementem, sírva menekültem ki onnan. Ócska, bolyhos ruhákat árulnak, itt Csepelen mindenesetre.
2012. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Budapest is tele van már darabáras turikkal, nincs egy normális kilós amibe lehetne menni... Vagy kilósból darabáras lesz, vagy megszüntetik egy az egyben...

De ez a 2-3 ezres dolog nem csak a Hádában jellemző, minden darabáras turiban. Teszem hozzá most már ha véletlen találok egy kilós turit, abban sincs 1000 éves agyon használt ruhákon kívül semmi...

2012. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Amugy lehet nem darabjára hanem kg-jára venni az csak 3000 :DDD
2014. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
pesten a corvinnál :) *
2014. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!