Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek közönséges ha...

Szerintetek közönséges ha valaki nem hord melltartót?

Figyelt kérdés

Elég kicsi melleim vannak, arra gondoltam, hogy nem feltétlenül hordanék melltartót...mert azzal is és anélkül is kb. ugyan akkora. De azért látszik a különbség a formáját tekintve. Ahogy már írtam elég kicsik, de pont ezért feszesek és hetykén állnak:D tehát nem lógnak, nem csúnya...csak nem tudom milyen hatást keltene másokban ha így látnának. Lányok van itt köztetek olyan akinek erről van tapasztalata? Fiúk, szerintetek ez közönséges vagy inkább szexi? Köszi a válaszokat. [link]

tehát valami ilyesmire gondoltam:)


2012. máj. 9. 09:22
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
67%
Hát sztem ez attól is függ h h nézel ki. De sztem nem olyan szexi.
2012. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

A kép amit linkeltél nekem tetszik. Szerintem ne mások véleménye alapján dönts. Vannak helyek, ahová mindenképpen kell felvenned melltartót, de a hétköznapokban ha téged nem zavar egy esetleges hideg szellő következménye akkor nyugodtan járhatsz nélküle.

18/L

2012. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%

én lány vagyok de szerintem közönséges. nem kell az utca emberének szinte már meztelenül látni egy nő mellét, meg nők is vannak a világon, én nem akarom látni egy másik nő mellét pl. ha meg beszélnem kellene vele valamiért, szerintem annak ellenére hogy nő, nehezen tudnék másra figyelni...

ez kb olyan mint mikor egy pasinak olyan szűk nadrágja van hogy átlátszik rajta több mint kellene. lehetne szexi de nem feltétlenül az, nem biztos hogy én akartam azt látni...

2012. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%

Nem közönséges. Benne van a nevében is, hogy melltartó. Ha nincs mit tartania, akkor minek?

Tulajdonképpen normál esetben ha felveszed, ha nem, ugyanolyan a formája, ráadásul még kilátszanak a melltartó kontúrjai, tehát ezzel még jobban felhívod rá a figyelmet. Egy egyszerű nyári melltartót ha felveszel, azon keresztül épp úgy kilátszik a hideg szellő következménye, mintha nem lenne rajtad. Ahhoz, hogy ne látszódjon, már valami vastagabb kellene. De ki a fene szeret nyáron vastag melltarókba burkolódzni, csak azért, hogy ha besétál egy hűvösebb utcába, akkor véletlenül se jelenjen meg az a két pötty a pólóján?!


Természetesen átlátszó/lyukacsos szövésű felső alá mindig vegyünk fel, továbbá blúz alá és átlátszóbb cuccok alá is. De ez esetekben egy egy vékony hosszabb/rövidebb női trikó is jó!


A melltartó a nagymellűeknek való.

Kismellűként meg már-már olyan érzés néha, hogy ez meg minek vette fel, azt hiszi attól nagyobb lesz neki?

Én sokszor nem hordok, senki nem veszi észre!

2012. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 ívy1 ***** válasza:
Mell méretöl és formától függ,nekem sincsenek nagy melleim(B) de szerencsére nekem is feszes,és én sem mindig veszek fel melltartót. Eddig még nem volt negatív élményem.
2012. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
hát szerintem közönséges...mikor meglátunk egy ilyet...hát rögtön megjegyezzük,hogy ezt azért nem kéne...ha nem akarsz normális melltartót hordani akkor pl egy sportmelltartó is jó....de tudod olyan,amit már-már úgy érzed kicsi,de mégse hogy a hidegben ne látszódjon semmit változás....
2012. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Csomó olyan fölső van, ami alatt ember meg nem mondja, hogy van-e rajtad.

Én sem mindig hordok, nálam az a kritérium, hogy ha a szöveten nem sejlik át a bimbó színe, akkor mehet nélküle, ha igen, akkor veszek alá vagy topot vagy vékony melltartót.

2012. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%

Az illem szerint közönséges dolognak számít, de őszintén, akit anyukája kiskorában nem tanított meg ilyen alap dolgokra, annak úgyis mindegy..

Bugyit sem csak azok hordanak, akiknek nagy a fenekük, de mit magyarázzak, gondolom nem ez a legnagyobb baki az életedben.

2012. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
OMG. A bugyi higiéniai kérdés, a melltartó nem... Már bocs.
2012. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Szóval Anyukánknak kiskorunkban kellett volna megtanítani nekünk, hogy ne lépjünk utcára melltartó nélkül...? Hát grat.


Érdekes, engem köszönni tanítottak kiskoromban, meg a kérem szépen-köszönöm szépen és társaira. :DD

2012. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!