Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves korig "elfogadott"...

Hány éves korig "elfogadott" ilyn stílusú ruhákban járni?

Figyelt kérdés

Itt lenne a kép: [link]

Szerintetek hány éves korig lehet ezeket hordani kb.? Illetve mikortól illik nőiesedni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. máj. 11. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem kortalan. Vannak olyan nők akik soha sem fognak nőiesen öltözni.
2012. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Snapette ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki abban jár, amiben jólesik neki, és kész. Ha az ember egy kicsit odafigyel magára, akkor meg tudja állapítani, hogy jól áll-e neki, és ha igen, lehet hetvenéves is, viselheti. Ha nem érzed, hogy most föltétlen magassarkút meg térdig érő szoknyát és ingblúzt akarsz viselni, akkor ne tedd. Erre nincs illem.
2012. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

hááát én már 30 vagyok pár éve én is így öltöztem még, de ma már nem érezném jól ezekben magam (kiv. fesztiválon) Attól még lehet hordani, máson nem zavar.

Csak én észrevettem, hogy a boltban olyankor kinézik az embert, hogy biztos lopni jött, ha meg rendesen felöltözök, akkor meg körbeugrálnak. :/ Na, engem ne nézzen senki csórónak, aztán mostmár az elfogadott normához közelebbi stílusban öltözködöm.

2012. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

87 és fél év. De csak ha harmonizál a dzseki a járókerettel.


Ha tetszik hordjad.

2012. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Abban a boltba ahol kinéznek a stílusod miatt, nem akarnak pénzt keresni, vagy nem akarnak dolgozni. Én akárhogy ültöztem is ki eddig sehol nem ugráltak körbe.

Viszont azt elutasítom hogy csak így vagy csak úgy lehetsz nőies. ezeken a lányokon szerintem nem a legelőnyösebb, ha nem is előnytelen, de elfedi az alakjukat rosszul állították össze a szerkót. Mpndjuk a pólók konrkétan ezek nem tetszenek.

Hordj amit jól esik.

2012. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a bolt megmondom kerek perec ;) Douglas parfüméria volt. Most nem azért , de ha bemegy mondjuk Angelina Jolie ilyen "szakadt" cuccba, akkor majd ő is lopni megy be? WTF
2012. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
22 múltam és hasonló ruhákba járok. A kérdésre válaszolva: szerintem is kortalan, sokat választják ezeket a ruhákat, mert praktikus és kényelmes.
2012. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Loloo válasza:
32%
szerintem 14-25 éves korig ajánlott :)
2012. máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz csinos nőies farmerben is.

Egy szép szandál vagy balerina cipő, megfleő fazonú faros, és csinos felső, kis bicsuk.

Én nem szeretem a csípő nacikat, van egy kis pocim és így nem előnyös. De a vékonka lányoknak sem mindig előnyös, mivel elvágja azt az ívet ami kiemelné a derekát.

Nekem van egy farosom amit nagyon szeretem köldökig ér. Most esetleg fújjogtok, de én csinosnak érzem magam benne, felveszek egy fehér blúzt és akár randira is elmegyek így. Persze a randi jellege sem mindegy, hogy hova megyünk stb. Moziba tökéletes. Szégyellősebb vagyok így rövid szoknyát semmiképp sem hordok. van egy hosszabb szoknyám is. Annak az az érdekessége, hogy pont a pocim és a széles derekam miatt feljebb kell húzni hogy rém férjen, de így is nagyon csinos vagyok benne. Az a baj hogy cska egy féle alkatra terveznek, ez pedig a gebe alkat, amelyet meg majd megnagyobbítanak akár a moletteknek is. Csak azt felejtik el, hogy az arányok változnak ilyenkor így a gebére tervezett meg xxl-ezett ruha tutio biztos nem lesz jó, akár csak egy enyhén túlsúlyos embernek (sokan ezt nem is nevezik túlsúlyosnak, hanem azt mondják ez a husi az egészséges) tehát egy áltagos egészséges embernek. Miközben pofátlanul drága és pofátlanul rossz a minősége.

Külfölfön bezzegb a fillérekért vett akciós cuccok is jóminőségüek és az arányokkal sincs gond. Én nem értem ezt.

2012. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek nőies ruhák... ennél sokkal "fiúsabban" öltözök, és itt van pár olyan cucc, amit az életben nem vennék fel, mert már túl nőcis. :D De ez inkább az átlagos stílus szerintem, mert kényelmesnek hat. :D Sok ilyen embert látok vegyes korosztály... :D

18L

2012. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!