Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők, ti vesztek fehér...

Lányok/nők, ti vesztek fehér felső alá fehér melltartót?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon átlátszik. De inkább nem veszek már átlátszót, mert azon nem segít a melltartó, azzal együtt is átlátszik a mellbimbóm. (Nem szivacsos.) Meg nem szeretem a melltartót, elrontja a szép ciciformám. Szóval nem veszek átlátszó felsőt inkább.:)
2012. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen átlátszó fehér felsőre gondoltam. De a fehéren mindenhogy átlátszik a fehér melltartó. Ezért veszek alá testszínűt. Amúgy nekem is szép mellem van, de nem tudnám elképzelni, hogy utcára úgy menjek ki, hogy szúrkálja az emberek szemét a mellbimbóm. :S
2012. máj. 13. 21:33
 5/13 anonim ***** válasza:

És melltartóval kevésbé látszik? Mert ahogy irtam, nekem nem. Nem olyan régen létezik ez a szivacsos melltartó. Régebben nem voltak sztreccs ruhák, és kombinét hordtunk a ruha alatt.

Kb. 8 évvel ezelőttig nem is volt divat a melltartó, csak öreg nénik hordták..:) És én ebbe szocializálódtam bele, és úgy maradtam.:)

2012. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
18 vagyok. Mióta melltartót hordok (12 éves korom óta), azóta van szivacsos is, sőt push-up is. Onnan tudom, hogy csak azt hordtam világ életemben. Ha lehet mégszebbet varázsolni a mellemből, akkor miért ne? :)
2012. máj. 13. 22:12
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, és melltartóval egyáltalán nem látszik át. Egy tökéletes melltartóval akármilyen testhezálló felsőt vehet az ember, a melltartó vonalának sem szabad látszódnia, nemhogy a mellbimbónak...
2012. máj. 13. 22:14
 8/13 anonim ***** válasza:

"18 vagyok. Mióta melltartót hordok (12 éves korom óta),, azóta van szivacsos is, sőt push-up is"


Mondom én, hogy nem túl régóta van.:)


"Ha lehet mégszebbet varázsolni a mellemből, akkor miért ne? :)"


Amint irtam, a saját formám tökéletes az én ízlésemnek, csak csúnyít rajta a melltartó, és mindenki akivel erről beszéltem, ugyanezt mondta. Szóval én már így maradtam.:)

Szóval én inkább arra gyúrok, hogy ne látsszon át kicsit se a pólóm, vagy csak picit. A sztreccset szeretem. Újabban sajnos nincs olyan vastag pamutból már, mint amiket 20-30 éve hordtam, a Te korodban, amikor még tényleg takart. Olyan topot is 6-7 éve vettem utoljára, aminek a mell részénél dupla anyag van.

2012. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Régebben nem voltak sztreccs ruhák, és kombinét hordtunk a ruha alatt.

Kb. 8 évvel ezelőttig nem is volt divat a melltartó, csak öreg nénik hordták..:) "


A néni miről beszél? Most vagyok 35 és még emlékszem, hogy a nálam 12 évvel idősebb nővéreim micsoda sztrecs ruhákat hordtak melltartóval, a nyolcvanas években! Az édesanyám már a leánykori fotóin is melltartóban volt, s nekem is úgy tanította, hogy a melltartó elsősorban a mellet hivatott eltakarni az avatatlan tekintetek elől, s nem csak azoknak kell hordani, akiknek szülés után lelóg, hanem mindenkinek, aki nem akarja, hogy olcsó nőnek gondolják.

2012. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem is érdekes amiket a hölgy ír. Igen civilizálatlan környezetre utal.
2012. máj. 14. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!