Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pesten hol vannak nagyobb...

Pesten hol vannak nagyobb kínai piacok?

Figyelt kérdés

Segítenétek? Életemben eddig csak 2x voltam Pesten...


Szóval azt tudom hogy a józsefvárosin van egy nagy, vagyis csak volt egy nagy mert már összement :( Úgy hallottam, hogy Pesten még egy másik helyen is van/volt egy még kb. a gyöngyösi metrónál? Vagy az már megszűnt? Tudnátok tanácsot adni, hogy máshol hol érdemes még körülnézni?


Köszi előre is!


2012. máj. 22. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
én csak a tigrist ismerem a józsefvárosban. elég undorító egy hely az biztos. nem vennék ott semmit.
2012. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért nem mész az ázsia centerbe?
2012. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


ázsia center? az hol van?


Amúgy józsefvárosi mellett régebben volt még egy piac Pesten, ugye?! Vagy azt a VPOP-sok bezárták?


gurulós bőröndöt vennék, sajnos nálunk az egyik kínaiba 11900-ról most 40%-al van leárazva Kb 6600.-ért (a bolt megszűnik), míg a másik helyen uaz a bőrönd kerül 6700-ba....jó kis leárazás mi? És arra gondoltam megnézném Pesten is, hátha tudok alkudni XD szóval első sorban olyan hely kellene ahol pofátlanul azt tudom mondani, hogy kösz de ennyiért nem kell... XDDD hátha bejön... vagy nem, de legalább megpróbáltam :)))) (max ha 5ért hozzám vágnák elvinném, de többért nem, és most nincs pénzem drága semsonite-bőröndre...)

2012. máj. 22. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is az Ázisa Centert ajánlom.

De ha nálatok most így le van akciózva akkor miért nem veszed meg ott. Hisz ha még az uti költséget is hozzászámolod, már nem jön ki ötezerből.

2012. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ez kicsit bonyolult lesz:


Egyrészről, mert amúgy is mennem kellene Pestre :) (útiköltség kiesik)


Másrészről berágtam rájuk, mert az eladó csajszi nagyon mondogatta, hogy jaj de le vannak árazva (11-ről 6,6-ra) és hogy most nagyon megéri megvenni.... aztán átmentem egy másik kínaiba, ahol uaz köszönt vissza 6,7 ért...(akkor ezek szerint mégsincs leárazva).... szóval azt leszámítva, hogy a bolt hamarosan megszűnik (ergo, ha történik a táskával valami az elköv 2 hétben még reklamálni se tudnék, mert 1 vagy már nem lesz ott a bolt, 2. mivel le volt értékelve garanciát nem vállalnak, 3 annyira gyér a kínálat, ha nem fizetnék vissza a pénzt még levásárolni sem tudnám)... szóval ez a "most vedd meg mert k*rva olcsó(mert két hete beszoroztunk mindent kettővel)" duma nálam nem jött be :))) Az útiköltség meg mindegy mert amúgy is mennem kellene :)))


Harmadrészről meg 5e nél többet nem adnék ki egy ilyen vacak (=műanyag, amúgy tetszik, csak az nem hogy ennyire vékony falú) bőröndért ( és a vaterát ne vegyük számításba, mert nem tudom megtapizni, megnézni vásárlás előtt....)


Negyedrészről, meg azért ha már beruházok egy ilyenbe megnézném a kínálatot ( válogatnék :))) ) mert nálunk csak 3 fajta van :))) Meg lehet kapnék fekete színbe is ugyanannyiért... :))) sőt lehet hogy olcsóbban kapnék egy szövet jellegű bőröndöt (ami kicsivel strapabíróbb)


Ötödrészről, meg most sajnos nagyon meg kell néznem hogy mire költök (sajnálom de csóró vagyok), mert két hetente új bőröndre sajnos nem telik


Hatodrészről: ha már Pesten vagyok, körülnéznék (elshoppingolnám a nap másik felét :)))


Érted már ugye? ;)



Nézegettem, keresgéltem, tényleg van ilyen Pesten hogy Sárkány???? Állítólag a 3 metró után van.... Nem tudnátok segíteni, nem ismeritek? az most piac, vagy bolt?

2012. máj. 22. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!