Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagáson, érettségin,...

Ballagáson, érettségin, iskolai ünnepeken a matrózblúzhoz miért fekete szoknyát hordanak, miért nem sötétkéket?

Figyelt kérdés
Ha már a blúz gallérja is sötétkék.
2012. máj. 23. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a fekete a "követelmény" Mi sulinkba nem kötelező a matrózblúz nem is abba ballagtunk pedig elvárták volna, inkább csináltattunk egyen felsőket.
2012. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az nagyon hülyén néz ki. Tudom, hogy az iskolai ünnepség nem a divatozásról szól - nálunk sem volt matrózblúz -, de ha már a felső kék és fehér, akkor ahhoz valami olyan alj kéne, ami passzol hozzá. Persze, tudom, sötét alj, fehér ing, de attól még lehetne sötétkék. Meg ha egy iskolában követelmény a matrózblúz, akkor jó lenne, ha lenne valami egyenvarroda, hogy százötven diáklány ne húszféle szabású blúzban legyen. Vagy töröljék el az egyenruha dolgot, és kész, nem?
2012. máj. 23. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyén néz ki... :/

Eleinte nagyon akartam én is, hogy sötétkék legyen a szoknya, de már belenyugodtam, hogy fekete, mivel a hajam színe nagyon a feketéhez közelít, és így valahogy egységesnek látom. :D

+ Ha megyek a suliba fekete kardigánt veszek fel, és úgy szerintem tök jó. ;)

15/l

2013. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem tetszik, hogy mindenki máshogy fest, mivel sosem szerettem annyira, ha nagyon-nagyon be kell a tömegbe olvadni. :)

Én például csinosabb szerelésben megyek, szűk matrózblúzban, rakott szoknyában, míg más zsák nagyságú ingben, térd alá érő ceruzaszoknyában. Vannak, akiknek meg szinte mindenük ki van ruhából...

Tetszik, mert megmaradhat kicsit az ember stílusa. :)

15/l

2013. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!