Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltöny/zakó függő lettem?

CMD kérdése:

Öltöny/zakó függő lettem?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve kezdtem el így öltözködni:


[link]


[link]


Tehát fekete zakó, fekete farmer + fekete, vagy szürke ing nyakkendő nélkül, és nem szoktam ennyire kigombolni.


Egyre jobban megtetszett, míg azon vettem észre magam, hogyha bármi mást veszek fel, legyen akár egy minőségibb, márkásabb póló, vagy bármi más, csóróak és topisnak érzem magam, elmegy az önbizalmam.


Oké, akkor járok mindig zakóban. De az viszont gáz, hogy valaki mindig ugyanúgy öltözködik, nem?


Így habár elsőre úgy tűnik, hogy jó stílusom van, lehet idővel úgy tűnik, hogy nincs is.



2012. máj. 23. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a korodtól. Én is szeretem az elegánsabb öltözködést, de zakót azért nem hordok.
2012. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21 vagyok, kicsit ezt a sportos-elegáns stílust képviselem. Tehát nem ezt az "50 éves üzletember óóóó pardon és megigazítom a monoklit a szememen" stílust.
2012. máj. 23. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha jól áll és jól érzed magad így, akkor nincs vele gond.
2012. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2012. máj. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Néha vegyél fel szürkét is, és a kék farmer is jól néz ki vagy a szürkéskék. Zakóból meg sokféle anyagú van, szerintem nem kell mindig a legelegánsabb, nem is olcsó mulatság állandóan tisztítóba hordani őket.

Egyébként nem gáz, egy kevésbé elegáns anyagú zakót pl. pólóval is fel lehet venni meg kék farmerral, legyél kicsit változatosabb.

2012. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én imádom az öltönyös pasikat, nagyon sexyk, minden időbe!
2012. nov. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is öltöny függő vagyok, és a lazán megkötött nyakkendőtsem vetem el. Hordjad csak nyugottan nincsa benne semmi rossz, sőt...
2013. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!