Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 38 éves vagyok, magas, karcsú,...

38 éves vagyok, magas, karcsú, kifogástalan alakú. Segítséget, linkeket kérek, a majdnem 40 éves nőknek megfelelő öltözködési stílusokról?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 12:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tegnap megkaptam a fejemre, hogy egy 38 éves nő nem hordhat már pl. miniszoknyát, forrónadrágot, rövid, hasam kivan felsőket, mert az már nem egy ilyen idős nőnek való.
2012. máj. 24. 13:01
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Miért ne hordhatnál miniszoknyát? Akár 50 év fölött is fel lehet venni, ha valakinek olyan a stílusa. A rövidnadrágot nem javaslom. Ez egy buta tini hóbort. Egy érett, igazi nőnek sokkal jobban áll a szoknya!
2012. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Előző voltam.

2012. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem butaság a forrónadrág, kikérem magamnak a többi tini nevében!:D igenis, hogy jó. de szerintem miniszoknyát tényleg ne hordj! arra had ne mondja, hogy mit szoktak mondani. [link]

legalábbis ilyet biztos ne!

L/15

2012. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem butaság a forrónadrág, kikérem magamnak a többi tini nevében!:D igenis, hogy jó. de szerintem miniszoknyát tényleg ne hordj! arra had ne mondjam, hogy mit szoktak mondani.

[link]

legalábbis ilyet biztos ne!

L/15

2012. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem vagyunk egyformák, mert egy miniszoknyát még el tudok képzelni egy 40 éves nőn, de a forrónacit már nem igazán. Lehet azért mert a szoknya nagyon nőies, és én úgy vagyok vele, hogyha valakinek szép lába van hát mutogassa, de a sortok nagyon a mai tizenévesek divatja.

[link]

[link]

2012. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és a linkeket :)
2012. máj. 24. 20:36
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is simán felvehet egy 40-es miniszoknyát,ha jó az alakja.

A felsőre kell ügyelni,hogy az ne olyan legyen,mint egy 20-on éves nőnek.

Ne hallgass az irigyekre.Azért,mert más nem ad az öltözködésre,nehogymár te érezd magad rosszul.

19/L


[link]


[link]


[link]


[link]

[link]

2012. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha jó az alakod, nyugodtan vedd fel a miniszoknyát!

Ne aggódj amúgy, nekem is teszik már az anyósomék a megjegyzéseket...holott én még "csak" 28 éves vagyok. Hát nem érdekel, bomba alakom van, nehogy már elrejtsem azt ami szép. Takargassák magukat azok, akiknek van mit!! Sok tizenéves meg 20 éves megirigyelhetné azt, hogy náluk idősebbek sokkal jobban néznek ki.

2012. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is mehet szoknya (rövid is, de ha minit veszel, tudj viselkedni benne!) de 40 körül a nagyon rövidet már csak harisnyával kéne szerintem. Bár a lábad bőrén is múlik, de ha már nem olyan feszes, akkor a harisnyával még menthető, ami anélkül, pőrén már "rusnya". Ha sima, hibátlan a bőröd, nincsenek seprűvénák, visszerek és jelentősebb narancsbőr rajta, akkor ilyen melegben simán felveheted utcára, leszaladni valahova stb.. De pl. hivatalos megjelenéseknél már nem igazán ajánlott.


Szerintem 40 körül nyugodtan követheted a divatot. A szabások, felsők jellemzően kortalanok, de válassz visszafogottabb színeket, ne öltözz papagájnak! A 20 évesen még vicces és csinos a szivárvány minden színét felvonultató összeállítás, 40 körül már nem való. Ettől még használhatsz színeket, de mondjuk egy piros mintás vászon szoknyához feketét, fehéret párosíts, és ne sárga-piros-zöld mintás fölsőt. Vagy ha színes fölsőt veszel, húzz egyszerűbb, egyszínű szoknyát vagy nadrágot!

2012. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!