Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire ciki, ha fiúként a...

Mennyire ciki, ha fiúként a biciklizéshez a rövidnadrág alá fehér pamutharisnyát veszek fel? (arra az egyszerű minta nélkülire gondoltam. Van bordás és sima felületű harisnyám is).

Figyelt kérdés
Megvan rá az okom,hogy még ilyenkor is felvegyem.Igaz,reggel még el is megy,ha hűvös van de kánikulában már semmiképp.Idáig feketét,szürkét,kéket vettem fel,de nagyon beszívják a meleget,a fehérre azt mondják nem annyira.A farmert ,melegítőnadrágot nem szeretem kerékpározáskor,mert túl vastagok,és hamar beleizzadok.A harisnya ezekkel szemben nem olyan vastag,praktikusabb is,helyettesíti a zoknit.De a fehér harisnya nem lessz feltünő?A barátnőm szerint nem az,mert mindenki azt visel amit akar.Egyáltalán látott már valaki srácot igy biciklizni?

2012. máj. 26. 08:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

23:33, Kérdező:

Nem nekem címezted a válaszod (nekem még nem írt a barátod, sőt senki sem), de szerintem mégis nekem szántad, amit leírtál. Csak nézd már meg a %-okat, és vedd észre, hogy én másik válaszoló vagyok! Csak leírtam, amit láttam.


Akkor te vagy a "Régi Kérdező" barátnője, akit említ a kérdésében, csak az ő nevével léptél be?


Akkor azt írd meg, hogy teljes legyen a kép, hogy ki írta a Kérdező nevében 19:49-kor, a 78%-osnak, hogy: "Hát teneked,az előretartalékolt józaneszed is elment!Én nem is ismerem azt a csávót,sose láttam,csak nem tetszett ahogy cseszegeted."


Akkor még sose láttad a barátod, sőt nem is ismerted?

Ha én is elkezdenék kötekedni, akkor megkérdezném:


Mi történt, betörtél egy lakásba, ott elkezdtél GYK-zni, leírod, amit írsz, majd valamikor estefelé hazajön a lakás tulaja (a Régi Kérdező), aki vadidegen neked, de ő ennek ellenére miután meglát téged dobja a barátnőjét (aki tegnapelőtt még megvolt neki), és összejön veled (aki ma 19:49kor még sose látott)?


Vagy csak "sima" barátnak adta át a Kérdező a gépet? De így se stimmel, mivel ekkor a barátját nem ismerte még kora este. Sehogy se áll össze.


Tényleg nem érdekel a téma, csak unalmamban a végére akartam járni a kérdésben tapasztalható anomáliáknak.

2012. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Azóta látom, hogy "haver" barát vagy nem pedig barátnő, szóval a hozzászólásom ezen részét vedd tárgytalannak, de így is áll a kérdés.


És ismét megerősíteném, hogy én MÁSIK VÁLASZOLÓ vagyok, de ha valóban nekem szántad a vulgáris kirohanásodat, akkor annyit mondanék búcsúzóul (mielőtt kiszedem a kérdést a listámból), hogy téged minősít az írásod. Valamint ha már latinnal dobálózol (bár nem tudom, miért gondoltad azt, hogy a kereszténység és az ókori műveltség beleillik egy ilyen trágár irományba), akkor legalább helyesen tedd, mert nem tudom milyen körökben mozogsz, de az álműveltséggel nagyon hamar le lehet égni: a "filius" birtokos esete a "filii"... Barbár!

2012. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, és az az idióta aki a kérdező nevében ír! Remélem rájöttetek, hogy ezt bizony csúnyán benéztétek, teljesen sikerült lejáratni magatokat, nincs értelme a mentségek keresésének. Ügyesen s@gget csináltatok a szátokból, már csak vergődtök mint patkányok a süllyedő hajón. Elég gáz ez az egész harisnya-téma is, de megfejeltétek azzal, hogy bizonyítottátok az emberi ostobaság határtalanságát. Itt szeretném lezárni a vitát, és nem azért, mert félek a nagyhatalmú-megmondóember kérdezőtől, hanem azért, mert hazug, pitiáner, semmirekellő, vulgáris, faragatlan és végül de nem utolsó sorban visszataszítóan ostoba emberekkel SEMMI ÉRTELME beszélgetést/vitát folytatni. Rendkívül idegesítő, mikor egyszerűen nem jut el az agyadig a másik mondandója, és képtelen vagy adekvátan reagálni. Ahelyett, hogy helytelenül leírt, és teljesen irreleváns frázisokat és közhelyeket használsz, inkább próbálkozz meg a szövegértéssel, és tégy úgy, mintha képes lennél felfogni amit olvasol. Persze már mindegy, mert a fenét se fogja érdekelni a mentegetőzésed és a további hazugságaid, nyilván látod, hogy esélyed sincs jól kijönni ebből a helyzetből, és ennek az lesz eredménye, hogy egyre trágárabb, idegesebb, fennhéjázóbb leszel, amire én már nem vagyok kíváncsi. Legalább próbálj meg tanulni a hibáidból, és máskor ne süllyedj ilyen mélyre.
2012. máj. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
INKÁBB NEKED KÉNE TANULNOD a bunkóságaidból.(ezt annak üzenem, aki az egész mocskolódó válaszokat kezte nekem írogatni).
2012. máj. 29. 18:22
 35/36 A kérdező kommentje:
a ....kivan a harisnya témával már!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 31. 22:59
 36/36 anonim ***** válasza:
Kicsit idejétmúlt visszatérni erre a már ezerszer lerágott csontra, de azt muszáj megerősítenem, hogy én sem azonos nem vagyok a kérdés feltevőjével, sem a számítógépét, vagy laptopját nem adta kölcsön. Egyszerűen csak láttam, hogy valaki feltett egy kérdést egy olyan oldalon, ahol akár egészen a privát szféránkat érintő kérdéseket is fel lehet tenni, bizalommal várhatunk értelmes válaszokat azoktól, akiknek van róla véleménye. Ezzel szemben egy illető a kérdés feltevőjét alpári hangnemben, nem kevés prejudikációval mindenféle langyinak, aberrált hülyének lehordta. Ez joggal háborított fel, és késztetett reflektálásra. Abból már nem akarnám kivenni a részemet, hogy egy másik, a szemétkedő alaktól eltérő hozzászólónak ilyen éles hangnemű választ adott, aki a kérdést feltette. Jellemzi, aki elállatiasodott módon teljes tűzerővel ledorongolta őt, hogy azonnal afféle fixa ideaként azt vélelmezte, hogy én és a kérdés feltevője egyazon személyek vagyunk, továbbá még csak fel sem tételezte, hogy van munkám, hova tovább, amit tudok, azt nem a netről akkor szedegettem, hanem csakugyan rendelkezem olyan intellektuális funkciókkal, hogy számomra magától értetődő tudni azokat, amiket a hozzászólásaimba foglaltam. Jelzem, én nem tévesztettem volna el egy egyszerű, declinatio secunda szerint ragozandó főnév genitivusát. Vélhetőleg ennél komplikáltabb szerkezeteket sem. A filius-hoz hasonlóan pl. a magnézium latin formáját is két i-vel a végén tesszük birtokos esetbe - csak hogy egy példát említsek. Másrészt - személyes meglátásom szerint - hitéleti dolgokat nem épp' a legadekvátabb ezekbe a sajnálatos pengeváltásokba belekeverni. A harisnyaviselésről az az egyszerű privát véleményem, hogy ha valaki kedveli, jól érzi benne magát, praktikus viseletnek tartja, miért ne hordhatná függetlenül attól, hogy fiú-e, vagy lány az illető. Nem bánt vele senkit, nem korlátoz senkit sem a jogaiban, és minthogy mindnyájunknak csak egy élete van, azt igyekeznünk kell a számunkra legkellemesebbé tenni. Luxus volna holmi avítt társadalmi konvencióktól tartva uniformizálni magunkat. Hogy a továbbiakban elkerüljük azokat a hiedelmeket, hogy én azonos volnék a kérdés feltevőjével, vagy a barátnője volnék, itt "Charon"-nak fogom aposztrofálni magam. Remélem, nem élnek vissza a kódnévvel, és senki sem ír az én nevemben.
2012. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!