Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok, mi a véleményete...

Fiúk, lányok, mi a véleményetek arról, hogy lány létemre egyszerűen rosszul érzem magam szoknyában (holott mindenhol a nőiességet hangsúlyozzák, meg, hogy a nők, , elférfiasodnak")?

Figyelt kérdés
Meg amúgy is sokszor a túl nőies ruhákban sem érzem jól magam. Pedig jól áll a szoknya, és az is zavar, hogy ilyenkor többen meg is néznek benne.
2012. máj. 27. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szoknyákat nem szeretem, de viszont az egybe ruhákat igen. :D

Nyáron is inkább rövidnacit hordok

2012. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is! Nincs egy darab szoknyám sem. És nem merek vagy nem akarok túl nőiesen öltözni,mert általában zavar,ha megnéznek. Neked is rossz ez? Mert én szeretnék nőiesebben öltözni,de ilyen gátlásokkal nehéz...
2012. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, igazából nem az a lényeg, mit hord a csaj
2012. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokan nem hordanak szoknyát... Én is rosszul érzem magam benne, mert olyan, mintha mindig ki lenne a fenekem, és állandóan le kell csekkolnom.
2012. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normalis. Valaki szereti valak
2012. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
I nem. Egyik sem elitelendo. En pl regen nem szeettem de rajottem h jol erzem magam bennees azota szeretem
2012. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Régen evidens volt, hogy a lányokon szoknya van. Éppen a nadrágos lányok voltak a ritkák.

Pasi létemre nem szoknyafüggő, hogy megnézek-e egy csajt. Hosszú szoknyában kevésbé nézem meg, mint leggingsben. Persze azért a kinézet is sokat számít.

2012. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudom elviselni magamon a szoknyákat sem a magassarkúakat és kézitáskákat. Sokan mondták h "majd nagyobb önbizalmad lesz lányos ruhákban"... Nálam abszolút nem így van, régen is próbáltam lányosabb lenni de sohasem volt jó akkor a közérzetem ha kizárólag lányos dolgokban jártam. Ha magamra kapok egy farmernadrágot, félcipőt v tornacipőt + pólót már magabiztosabb vagyok és jobb a közérzetem. Sohasem veszek fel csak azért valamit h mást megnyerjek (persze kiöltözöm ha olyan helyre megyek) a kinézetemmel.


Viseld te is mindig azt amiben jobban érzed magad, persze nem a ruha teszi az embert elsősorban de elárul valamit abból h ki vagy ill. mit képviselsz!

2012. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
46%
Nem jó a szoknya,csak hátránya van.Igaz nem ítélem el aki azt hord,tizen évesen még vonzott is ha a lány sosem vesz fel szoknyát.
2012. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!