Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól cikik a Disney Princesses cuccok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
12
2012. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jajj nem tudom, de tavaly helló kittys cuccban volt munkahelyen egy 32 éves..., gáz. :-)
2012. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, csak ha túlzásba viszed, ez a tipikus jajj még a budi papír is abból legyen az már gáz 5évesen is, de most eltudom képzelni egy 30éves nőnek, hogy egy princesses kulcstartója, párnája, hálóinge lehet..
2012. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ... például egy ilyen póló 11 éven felülieknek elég gáz... de például pizsi, valami kis dísz, párna, aranyosságok egyeltalán nem cikik :)
2012. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
SZerintem mesés meg mesefigurás ruhák 3-8 és 12-16 éves korig hordhtaóak, mert a gyerek úgy érzi 8 éves korára, hogy ő milyen felnőttes, meg nagyggyerek, aztán 12 éves korában rájön, hogy tök aranyos egy olyan póüló és idősebbeken is jól mutat, de 18 év fölött már biztos nem jó (esetleg a felnőptteknek is lehet olyan életciklusa, pl 32 éves kor környékén, hogy újra beleszeretnek a mesefigurás ruáhkba). A 3-8 éveseken még inkább rózsaszínes(lány) vagy világoskék(fiú) póló van, de a tinik már a szürkét, és a vosszafogottabb színeket választjhák.
2012. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

24 vagyok, és van pár ilyen holmim otthon. Lesz@rom, ki szerint gáz, én szeretem őket.

Hozzátenném, hogy rocker vagyok (csak a behatárolás végett), ahogy a párom (29 éves) is, és őt sem zavarja.

2012. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom . Szerintem olyan 15 :) Ha azt nézzük , hogy mi volt 10 évvel ezelőtt akkor még a 15 év alatt mindenki ilyen ruhákat hordott. Tesómnak is volt egy csomó Arieles , 101 kiskutyás stb. cuccai :)
2012. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!