Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A tankini hány éves kortól...

A tankini hány éves kortól "való"? Vannak olyan lányok, akik 9. -esek és tankinit vesznek nyárra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
a tankini nem kor, inkább súly függvénye. átlagos magasság (160-165) mellett 65-70 kilo körül már érdemes elgondolkodni rajta.
2012. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

150 cm vagyok és 68 kg, a kérdésre válaszoljatok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szeptember óta 800kcal-t eszem naponta 1200 helyett,és sokat iszom vizet de semmi eredménye, ugyanúgy hízok tovább, napi 2x eszem gyümölcsöt és minden nap hétközben 45 percet mozgok valamilyen formában, de sajnos asztmás vagyok és nem lehet többet, orvosnál is voltam, azt mondta, hogy tartsam be azt a 800kcalt, folymaatosan kezelés alatt állok, nem kell a fogyj le duma, csak gólyatábor lesz és szertenék egy olyan fürdőruhát, ami igazán jól áll, mert perszte sajnos minden tinilánynak az jut eszébe, hogy úgy néz ki, mint egy disznó és nem az, hogy talán lehet, hogy beteg, vagy oka van annak, hogy így néz ki....

Mind1, bocs, én offoltam.(ezzel kapcsolatosan levelet nem ennél a kérdésnél, hanem csak privátban fogadok)

2012. máj. 29. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:

tankini bárkinek:)))


trikini az ami csak akkor hanagyon szép alakod van:))az csak akkor mutat jól:).

2012. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nyugodtan felhúzhatsz tankinit az nem kor függő szóval hajrá :)
2012. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a legidétlenebb fürdőruha, én nem ajánlom, mert általában pont a legrosszabb helyen vágja el az alakot.

Ha gondolod, küldj priviben egy képet az alakodról arc nélkül és segítek (nem perverz hülye gyerek vagyok, hanem voltam én is hasonló felépítésű, vékony most se vagyok.)

24/N

2012. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél nyugodtan.Ugyan ilyen idős vagyok,tankinim van,és rengetegen dicsérik.
2012. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja és én is megyek gólyatáborba,és nem aggódom e miatt.Nem fog senki semmit szólni,nyugodj meg,jól fog állni.

Előző vagyok.Egyébként melyik suliba mész?:)

2012. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!