Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a ruha megfelel...

Szerintetek ez a ruha megfelel esküvőre?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 29. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, nem tudom, milyen viszony van közted és a pár között, de aza szín túl világos, inkább valami sötétebbet, vagy pasztell színeket válaszz.
2012. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem viszont tetszik-felvenném :)
2012. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem egy nyári esküvőre tökéletes.
2012. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem rossz a ruha, de szerintem nem ilyen helyre való

válassz egy kicsit elegánsabbat :)

2012. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nyáron lesz,akkor tökéletes:)
2012. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát... se nem elegáns, se nem divatos, inkább utcai "lazázós" ruha, de ha nincs pénzed alkalomhoz jobban illő ruhára, akkor legrosszabb esetben megteszi ez is.
2012. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tökéletes. akik a csinosabbat emlegetik, azok akik az esküvőkön tipikusan ódivatú taft földig érő rondaságot viselnek. minek túlöltözni a dolgot, mivel úgyis a menyasszonynak kell kitűnni a tömegből :)
2012. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes, nemtudom hol akarod megvenni, de látom hogy ez épp bonprix. ha onnan rendeled akkor rendeld meg időben mert úgy hallottam hogy nagyon lassan küldik ki a rendeléseket
2012. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem aranyos, nyugodtan felveheted ha vendég vagy ha nem, akkor elegánsabbat keress.
2012. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sztem jó,de mindenképpen zárt cioő legyen hozzá,vmi nude színű,és egy jó kis zakót vigyél hozzá,estére,azzal mindenképp elegáns,de laza,egy nyári esküvőre pont megfelel,és a táska semmiképp se legyen fehér vagy fekete,hanem vagy a ruha színe legyen nagy a nude ami a cipődhöz illik :)

[link]

ilyen cipőre gondolok hozzá :)

2012. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!